Henryk Gołębiewski długo pojawiał się w serialu Świat Według Kiepskich, jest także gwiazdą produkcji pod tytułem Lombard. Życie pod zastaw. Jak się okazuje, artysta żyje nie tylko z aktorstwa.

Mężczyzna w trakcie pandemii musiał podjąć się jeszcze jednego zajęcia, by móc zabezpieczyć finansowo rodzinę. Kompletnie się jednak tego nie wstydzi.

Jak zarabia jeden z aktorów serialu Świat Według Kiepskich?

Czym w takim razie trudni się Henryk Gołębiewski? Jak sam przyznaje, montuje klimatyzacje. W rozmowie z Super Expressem zaznaczył, że to całkiem opłacalna fucha, bo faktycznie pozwoliła mu na finansowe bezpieczeństwo, gdy na początku pandemii zawieszone zostały wszelkie plany filmowe. 

Godny pochwalenia jest także fakt, że Gołębiewski w ogóle się tej pracy nie wstydzi. Zaznaczył nawet, że do obydwu swoich prac przykłada się tak samo.

– Wykonuję pracę aktorską najlepiej, jak mogę, tak samo fizyczną. To i to jest pracą – przyznaje Gołębiewski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktor twardo stąpa po ziemi, a jego podejście do pracy wynika też z tego, że woda sodowa nigdy nie uderzyła mu do głowy. Jak przyznaje, zawsze zatrzymuje się, gdy ktoś go rozpozna i chce porozmawiać, bo nie chce zawieść drugiej osoby.

Zobacz zdjęcie:

 

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3.  Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor