Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to bez dwóch zdań jedna z najsympatyczniejszych znanych polskich par. Niejednokrotnie pokazywali, że mają do siebie ogromny dystans. Niedawno dziennikarz opublikował zdjęcie na Dzień Babci, pod którym złożył życzenia swojej żonie. Na jej odpowiedź nie przyszło nam długo czekać.

Joanna Koroniewska również postanowiła złożyć życzenia Maciejowi Dowborowi, w których przeczepiła się m.in. do jego fryzury, w której, w jej opinii coraz bardziej przypomina dziadka Mroza. Dziennikarz ma naprawdę przechlapane…

Maciej Dowbor zaczepił swoją małżonkę

Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora łącznie obserwuje na Instagramie 700 tys. osób. Te wszystkie osoby nie mogą narzekać na nudę. Popularna polska para serwuje im niezły ubaw, relacjonując zabawne momenty z ich małżeństwa. Tym razem nie było inaczej.

21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. W tym celu Maciej Dowbor postanowił zrobić małego psikusa swojej małżonce i wstawił na Instagram przerobione w aplikacji zdjęcie, gdzie oboje wyglądają na kilkadziesiąt lat starszych. Na ich twarzach widać zmarszczki, jednak uśmiech niezmiennie pozostał na ich twarzach. Do tego wszystkiego dołączył życzenia dla żony, na które odpowiedzi nie musiał długo czekać.

– Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka życzę mojej małżonce, aby nasze córki zbyt wcześnie nie zburzyły nam idyllicznej przyszłości i nie zrobiły nas dziadkami. Bo ja jednak na emeryturze mam zamiar układać pasjanse i grać w bingo, a nie latać za wnukami – napisał Maciej Dowbor.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To już kolejna taka sytuacja w ich wykonaniu. Całkiem niedawno dziennikarz w bardzo zabawny sposób podszedł do tego, że „ukradł” małżonce klucze do auta, kiedy bardzo się spieszyła. O wszystkim przeczytacie, klikając w >ten< link.

Joanna Koroniewska odpowiada na zaczepkę męża

No cóż… jak to w wielu małżeństwach bywa, wybryk musi spotkać się z zemstą. Joanna Koroniewska doskonale o tym wie i nie pozostała obojętna wobec opublikowanego przez Macieja Dowbora zdjęcia:

 Z okazji dzisiejszego Dnia Babci a za chwilę i Dziadka życzę Ci, abyś jednak przemyślał swoją długą fryzurę, bo coraz bardziej przypominasz, ale dziadka Mroza. Życzę Ci też, abyś jednak zaczął SMAROWAĆ się kremikiem, żeby wyglądać PRZYNAJMNIEJ tak jak JA.– napisała aktorka.

To wszystko jest tylko dowodem na to, jak bardzo się kochają. Dystans, jakim siebie darzą, widoczny był już od ich pierwszego spotkania, o którym Maciej Dowbor niegdyś opowiedział. Okazało się, że miał o niej dość dziwne zdanie… Jednak na wyżej przytoczonej odpowiedzi Joanny Koroniewskiej się nie skończyło.

– […]. To wszystko ZEMSTA za wspólną fotę, którą dziś wrzuciłeś. ALE OK, deklaruję publicznie, że chciałabym się z Tobą zestarzeć. […]  A Wszystkim Babciom i Dziadkom życzę cudowności i miłości!!! – zakończyła Joanna Koroniewska.

Trzeba przyznać, że to naprawdę genialna para!

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska
fot .instagram.com/maciej_dowbor

Maciej Dowbor złożył Joannie Koroniewskiej życzenia z okazji Dnia Babci.

Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska

Aktorka nie pozostała obojętna na zaczepkę swojego męża.

Joanna Koroniewska
fot. instagram.com/joannakoroniewska

Trzeba przyznać, że ich dystans do siebie jest niezwykły, a przy tym bardzo sympatyczny!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: msn.com.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl