Joanna Liszowska w nowych włosach wywołała zdumienie wśród swoich fanów. Śliczna aktorka nie jest już blondynką! Do tej pory bujne jasne loki były jej znakiem rozpoznawczym. Czy metamorfoza wyszła Liszowskiej na dobre?

Ta wiadomość zdumiała wszystkich. Joanna Liszowska w nowych włosach wywołała sporą konsternację. W końcu do niedawna była jedną z najsłynniejszych polskich blondynek. Teraz wygląda zupełnie inaczej i kiedy pojawiła się na jednej z premier… nie rozpoznaliśmy jej! Czy zmiana służy aktorce?

Joanna Liszowska w nowych włosach: wygląda lepiej?

Joanna Liszowska do niedawna wzbudzała zachwyt swoimi bujnymi blond lokami. Jednak aktorka przeszła całkowitą metamorfozę: wyprostowała włosy, a później do tego przefarbowała na ciemny brąz. 

Wcześniej gwieździe zdarzało się sięgać po prostownicę przed wyjściem z domu, jednak nikt nie spodziewał się po niej tak radykalnej zmiany. Jak fani zareagowali na metamorfozę Joanny Liszowskiej? Wielkim zachwytem i mnóstwem komplementów! 

– Haha widzę, że nie tylko moje pierwsze skojarzenie było z Jennifer Lopez 🙂 Wyglądasz zjawiskowo!

– Wow! Pięknie.

Słów mi brakuje, żeby opisać, jaka Pani piękna – czytamy komentarze obok zdjęcia artystki na Instagramie. 

Najwyraźniej Joanna Liszowska w nowych włosach wygląda równie dobrze, co wcześniej – jeśli nie jeszcze lepiej! Gratulujemy udanej metamorfozy!

Co robi Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska pierwszy raz zaprezentowała się w nowym wydaniu na premierze filmu Całe szczęście. Wrażenie zrobiła nie tylko jej fryzura, lecz także stylizacja.

Gwiazda wybrała na tę okazję długą tiulową suknię w czerwonym kolorze oraz… koszykarską koszulkę. Wyglądała naprawdę niebanalnie! Obecność Joanny Liszowskiej na premierze nie była przypadkowa. Śliczna aktorka także wystąpiła w filmie Całe szczęście, gdzie wcieliła się w rolę Reginy Wołk-Maliszewskiej. Liszowska możemy regularnie oglądać w serialu Przyjaciółki. Joanna Liszowska odgrywa jedną z głównych bohaterek, Patrycję Kochan. 

O czym jest film Całe szczęście? Głównym bohaterem jest Robert (Piotr Adamczyk), samotny ojciec i muzyk. Nieoczekiwanie na jego drodze staje znana gwiazda fitness o imieniu Marta (Roma Gąsiorowska). Chociaż oboje stanowią swoje całkowite przeciwieństwa, odkrywają, że czują do siebie coś więcej niż sympatię. 

Jak podoba wam się Joanna Liszowska w nowych włosach? Naszym zdaniem wygląda po prostu obłędnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna liszowska w nowych włosach
fot. instagram.com @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Gwiazda przeszła radykalną metamorfozę.