Justyna Żyła do niedawna była postrzegana jako szczęśliwa żona znanego skoczka i matka ich dwojga dzieci. Tak było do 2018 roku. Co się wtedy wydarzyło? Teraz oboje rozpoczynają całkiem nowy rozdział w życiu. W tym artykule dowiecie się wszystkiego na temat Justyny Żyły. Ile ma lat? Czym się zajmuje? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Justyna Żyła w ciągu ubiegłego roku wywróciła całe swoje życie do góry nogami. Z zaciekawieniem możemy czekać na to, co czeka Żyłę w nadchodzącym roku. Czy pogodziła się z mężem? Sprawdź, co się dzieje u bohaterki skandalu, którym żyła cała Polska! 

Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła jest byłą żoną Piotra Żyły, polskiego skoczka narciarskiego. Para ma dwoje dzieci, córkę Karolinę i syna Jakuba. Ich małżeństwo rozpadło się w 2018 roku.

Na początku roku Justyna zamieściła w mediach społecznościowych emocjonalny wpis, w którym ujawniła, że mąż od dawna zdradza ją z inną kobietą. To wyznanie wywołało szok wśród wielbicieli talentu sportowego Piotra Żyły. 

Na fali popularności spowodowanej rozstaniem Justyna Żyła wystąpiła w sesji dla magazynu Playoboy, otworzyła swój kanał w serwisie YouTube, a także planuje poprowadzić własny program Active Family w telewizji. Justyna będzie pomagała w nim uczestnikom radzić sobie z problemami rodzinnymi.

Piotr Żyła żona Justyna Lazar

Jak ujawniła Justyna Żyła, pod koniec września odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa, a byłym małżonkom udało się dojść do porozumienia w kwestii podziału majątku, opieki nad dziećmi i wysokości alimentów. Jak twierdzi, wybaczyła skoczkowi doznane krzywdy i pogodziła się z losem.

Zgodnie z ustaleniami sądu, Piotr Żyła będzie mógł spotykać się z Jakubem i Karoliną dwa razy w tygodniu oraz spędzać z nimi co drugi weekend. Oczywiście z wyłączeniem czasu, kiedy akurat będzie uczestniczył w zawodach narciarskich. Jego była żona i dzieci pozostaną w dotychczasowym domu w Wiśle. 

Justyna Żyła. Jak spędzi święta?

Piotr Żyła poślubił byłą już żonę w 2006 roku, kiedy oboje mieli zaledwie po dziewiętnaście lat. Przez lata tworzyli szczęśliwe małżeństwo i tak byli postrzegani przez media. Dziś Justyna Żyła ma 31 lat i od 2019 roku rozpoczyna nowy rozdział w życiu. 

Jak ujawniła Justyna Żyła w rozmowie z Super Expressem, tegoroczne święta planuje spędzić w gronie rodzinnym. –

Piotrek ma zabrać dzieciaki, mają gdzieś się wybrać. Święta spędzę z rodziną, z rodzicami, z moją siostrą, szwagrem, chrześniaczką, dzieciakami. Przyjeżdża do mnie rodzina z Holandii. Myślę, że będzie wesoło i gwarno. – zwierzyła się tabloidowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

justyna żyła
fot. instagram.com @justynazyla

Justyna i Piotr Żyła mają dwoje dzieci – córkę Karolinę i syna Jakuba. Maluchy odziedziczyły po sławnym ojcu zamiłowanie do sportu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRak jądra u psa: objawy, leczenie, przerzuty i rokowania
Następny artykułIle zarabia Magda Gessler? Zarobki są… naprawdę zaskakujące
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.