Sieć supermarketów Biedronka regularnie przygotowuje specjalne oferty, którymi chce uraczyć jak największą liczbę klientów. Tym razem wprowadziła do swoich sklepów kolejną, wyjątkową promocję.

Ta w przeciwieństwie do innych dotyczy jednak tylko jednego produktu. Jest przy tym jednak niezwykle korzystna i atrakcyjna.

Biedronka z wyjątkową promocją

Co w takim razie przygotowała dla klientów Biedronka? Ci mogą od jutra skorzystać z wyjątkowej oferty na zakup ekspresu do kawy marki Delta Q. Sam sprzęt nie jest przeceniony, choć oczywiście jego cena, w zależności od modelu, jest bardzo korzystna, bo wynosi 299 zł lub 199 zł.

Na czym polega więc promocja z nim związana? Osoby, które go zakupią, otrzymają specjalne vouchery na zakupy w Biedronce o łącznej wartości kwoty zakupu ekspresu. Jeśli więc ktoś zdecyduje się na droższy model, otrzyma trzy rabaty po niemal 100 zł. Po ich zrealizowaniu będzie można uczciwie założyć, że sam ekspres został ostatecznie odebrany za darmo, choć w pierwszej chwili trzeba było za niego zapłacić.

Ekspres do kawy nie należy do absolutnie podstawowych urządzeń kuchennych, w związku z czym wiele osób waha się przed jego zakupem. Ta promocja może być głównie dla takich osób niebywałą okazją.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, gdy Biedronka rozdaje vouchery. Jakiś czas temu weszła we współpracę z bankiem Citi Handlowym. Przy skorzystaniu z jednej z jego ofert klienci otrzymywali rabaty o wartości kilkuset złotych do wykorzystania w popularnej sieci supermarketów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl