Promocje w Biedronce zawsze miło zaskakują klientów. Sieć sklepów właśnie opublikowała gazetkę promocyjną, z ofertami na nadchodzący tydzień. Wybraliśmy najciekawsze okazje.

Co będzie w promocji w Biedronce w tygodniu od 17 do 23 lutego? Sklep przygotował nie tylko obniżki na podstawowe produkty. Uwagę przyciąga też oferta z Tygodnia Hiszpańskiego.

Promocje w Biedronce od 17 do 23 lutego

Już w sobotę 19.02 w Biedronce będzie można kupić karkówkę wieprzową bez kości w bardzo okazyjnej cenie. Posiadacze karty lojalnościowej sklepu, przy zakupie innych produktów za minimum 29 złotych, będą mogli kupić ją za jedyne 7,99 zł/kg.

W dniach 18-19 lutego w promocji będzie też Coca-cola. Przy zakupie czteropaku butelek o pojemności 2 litry, w przeliczeniu za sztukę zapłacimy tylko 4,99 zł.

Od 17 do 19 lutego w promocji będą też warzywa i owoce: opakowanie borówki amerykańskiej (300 g) 30% taniej, za 9,99 zł, winogrona różowe – 32% taniej, za 8, 99 zł, rzodkiewka 58% taniej – 99 groszy za pęczek oraz brokuły – opakowanie 500 g za 3,49 zł (38% taniej).

17 lutego rozpoczyna się Tydzień Hiszpański w Biedronce. Z tej okazji posiadacze karty Moja Biedronka, przy zakupie 4 dowolnych produktów marki El Toro Rojo, czwarty z nich otrzymają gratis.

W czasie Tygodnia Hiszpańskiego w supercenach dostaniemy hiszpańskie wędliny, sery, słodycze i przekąski. Z kolei 24 lutego, z okazji Tłustego Czwartku, w promocji znajdą się produkty do wypieków oraz faworki z cukrem pudrem (5,69 zł za 200g).

Zobacz zdjęcia:

Materiały promocyjne Biedronki
Materiały promocyjne Biedronki
Materiały promocyjne Biedronki

Źródło: Biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Interia Muzyka