Kacperek zaginął tydzień temu w poniedziałek i do tej pory nie udało się go odnaleźć. Zakłada się najróżniejsze scenariusze. W akcji poszukiwawczej wzięło udział mnóstwo ludzi i służb, a także detektyw Rutkowski. Przeczesano ogromny teren, ale po chłopcu nie ma ani śladu. Planuje się przeprowadzić eksperyment.

W poszukiwaniu chłopczyka biorą udział całe zastępy ludzi. Do tej pory zakładano, że dziecko najprawdopodobniej wpadło do rzeki i utonęło. Ciała jednak nie odnaleziono. Pojawiły się już podejrzenia o porwanie dziecka bądź jego niefortunny upadek do włazu lub studzienki. Rozważa się wszystkie możliwości.

Kacperek wciąż się nie odnalazł

Z każdym dniem pojawiają się nowe fakty, powstają nowe scenariusze i nowe przypuszczenia. Niestety od tygodnia dziecka nie odnaleziono. Z informacji portalu wroclaw.wyborcza.pl wynika, że ekipa detektywa Rutkowskiego ma zamiar przeprowadzić eksperyment.

Rutkowski planuje obliczyć prędkość, z jaką woda mogłaby ponieść ciało Kacperka. Wówczas ekipa skupiłaby się na przeszukaniu miejsc, które zostaną wskazane dzięki obliczeniom i manekinowi o wadze dziecka. W rozmowie z gazetą detektyw wyjaśnił:

Wykorzystamy w tym celu manekina i dokonamy obliczeń. Będziemy przeszukiwać te obszary rzeki, do których ciało mogło dotrzeć. Sprawdzimy Kwisę i jej odnogi.

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. Policja wydała właśnie oficjalny komunikat ws. Kacperka. Wszyscy mieli nadzieję, że będzie inaczej
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Kacperek – opis poszukiwanego dziecka

Podobno detektyw ma już swoją teorię dotyczącą tego, co mogło się stać. Więcej informacji znajdziecie jednak tutaj. Krzysztof Rutkowski za pomoc w odnalezieniu 3,5-latka oferuje nagrodę w wysokości 50 tys. zł. Także policja prosi o pomoc i przekazanie jakichkolwiek informacji, które pomogłyby zlokalizować dziecko.

Jak się dowiedzieliśmy ze wpisu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Kacperek w momencie zaginięcia miał na sobie szare buty sportowe, czarne spodnie-bojówki oraz koszulkę z nadrukiem Myszki Miki i w biało-czerwone, poziome paski. Może być widziany z małym rowerkiem dziecięcym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Policja prosi o wszelkie pomocne informacje. 

rodzina
fot. policja.pl

Poszukiwania 3,5-latka wciąż trwają.

poszukiwania
fot. policja.pl

W poszukiwaniach biorą udział wszelkie służby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażający wypadek. Śmieciarka zderzyła się z ciężarówką.Kierowcy w stanie ciężkim, trwa akcja ratunkowa
  2. Nieoficjalnie: jest data znoszenia kolejnych obostrzeń w Polsce. Wielu na pewno się ucieszy
  3. Ogromne zmiany dla Polaków. Od dziś duże restrykcje dot. uwielbianej przez nas aktywności, policja podaje kwoty mandatów
  4. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, jak śpi
  5. Niestety, nie żyje Julia Romelczyk. Do mediów trafiły nieoficjalne informacje o tragedii
  6. Jakimowicz nie daje o sobie zapomnieć. Publicznie kpił z kandydata na prezydenta, zadziwiający wpis

źródło: wiadomosci.wp.pl

Poprzedni artykułOdbierająca mowę oferta w Biedronce. Mięso tańsze od butelki wody
Następny artykułMożna już kupić polskie truskawki. Ceny odbiorą wam mowę
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.