Kamil Durczok to bardzo kontrowersyjna postać polskich mediów. Autorytet, wyśmienity dziennikarz, którego kariera nagle i na oczach wszystkich legła w gruzach. Tydzień temu dziennikarz zdecydował się po tak długim czasie opowiedzieć o swoim życiu w wywiadzie z Markiem Czyżem, w ten sposób wyjawił, czym się aktualnie zajmuje. 

Kamil Durczok zniknął z mediów, ale przecież musi z czegoś żyć. Marek Czyż, który przeprowadzał z nim wywiad, zapytał wprost, z czego dziennikarz się utrzymuje. Okazało się, że mężczyzna postanowił wykorzystać swoją historię do tego, by zarabiać.

Kamil Durczok – nowa praca

Marek Czyż zaprosił byłego dziennikarza TVN-u do udzielenia wywiadu po tak długim czasie jego nieobecności w mediach. Durczok chętnie opowiedział o tym, jak wygląda teraz jego życie i jak aferę, która wokół niego powstała, wykorzystał, by zarabiać. Zapytany, z czego się utrzymuje, odpowiedział:

-Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną.

  1. Spektakularna metamorfoza zmieniła jej życie. Nie przypomina dawnej siebie, teraz mężczyźni za nią szaleją
  2. Koronawirus zmutował. Specjaliści przedstawili ważną wiadomość

Kamil Durczok szkolenia wizerunkowe

Dziennikarz przyznał, że zajmuje się szkoleniami, na których dzieli się wiedzą o kryzysie wizerunkowym. Podjął więc pracę coacha, chcąc, jak mówi, uchronić innych przed jego błędami. Marek Czyż poddał pod wątpliwość, aby właśnie dziennikarz udzielał porad wizerunkowych, w które jego uczniowie uwierzą.

-Tym bardziej powinien wierzyć. Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć. W momencie, kiedy ta marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku, dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem – zapewnił dziennikarz. 

Kamil Durczok podczas wywiadu wielokrotnie podkreślał, że należy walczyć o siebie i nie pozwolić sobie na chowanie głowy w piasek, gdy nadchodzą kłopoty. Choć kwestia wielu afer z jego udziałem nie została wyjaśniona, Durczok zdaje się z powrotem stawać na nogi.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Kamil durczok
PHOTO KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS / eastnews.pl

Dziennikarz nagle z autorytetu dziennikarstwa stał się bohaterem licznych afer.

Kamil Durczok
Fot. EAST NEWS

Dziennikarz postanowił uczyć adeptów medialnych jak nie popełniać jego błędów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
  2. Agnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zadziwieni
  3. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  4. Zacznie się już 1 września. Ważna wiadomość dla tysięcy Polek, które chcą powiększyć rodzinę
  5. Zwolniona prowadząca ”Pytania na śniadanie” skomentowała zdjęcie Kasi Cichopek. Ujawniła, co o niej myśli
  6. Jesz pyszności ze zdjęcia na śniadanie? Natychmiast przestań, konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułKonkretna grupa Polaków otrzyma dziś identyczną wiadomość. Wydano pilne ostrzeżenie, ich życie może być zagrożone
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak sprzedaje prezent od zmarłego męża. Cena zwala z nóg, przecieramy oczy ze zdumienia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl