Lelum.pl

fot. Instagram/ karolinakp

Karolina Korwin Piotrowska trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie. „Kilkanaście godzin strachu”

29 Września 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Karolina Korwin Piotrowska zmartwiła fanów najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Znana dziennikarka niespodziewanie wylądowała w szpitalu, a swój pobyt w tym miejscu opisała za pomocą obszernego wpisu w social mediach. 

Karolina Korwin Piotrowska zmartwiła fanów najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Znana dziennikarka niespodziewanie wylądowała w szpitalu, a swój pobyt w tym miejscu opisała za pomocą obszernego wpisu w social mediach. 

Gwiazda znana jest ze swojej bezpośredniości i otwartego mówienia o tym, co myśli. Dziennikarka potrafi także zszokować swoich fanów, co miało miejsce między innymi podczas jednego z odcinków talk-show Kuby Wojewódzkiego, podczas którego Karolina Korwin Piotrowska po prostu wyszła w trakcie rozmowy z gospodarzem.

Teraz dziennikarka po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów, a to z powodu najnowszego zdjęcia, które pojawiło się na jej profilu w social mediach. Gwiazda niespodziewanie wylądowała w szpitalu.

Karolina Korwin Piotrowska wylądowała w szpitalu

Dziennikarka dodała obszerny post na swój profil na Instagramie, w którym poinformowała wszystkich swoich fanów o nagłej wizycie w szpitalu. Po wpisie gwiazdy nie do końca wiadomo, co jej dolega, a ona sama niechętnie porusza ten wątek. Wiadomo natomiast, że lekarze bardzo pomogli jej poradzić sobie z problemem.

-Dzień dobry, nazywam się Karolina i właśnie dzisiaj dostałam piłą tarczową od losu, życia i zdrowia po głowie. Wylądowałam rano na SOR Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. W sumie kilkanaście godzin strachu, z obietnicą, że trzeba wprowadzić zmiany, nie gadać o tym, że trzeba wprowadzić, tylko zadziałać – napisała na swoim profilu na Instagramie Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska zachwala lekarzy i pielęgniarki

W dalszej części swojego postu prezenterka zwróciła się bezpośrednio do lekarzy i całego personelu medycznego, których postanowiła docenić za ich zaangażowanie i podejście do drugiego człowieka. Karolina Korwin Piotrowska nie szczędziła im miłych słów.

-Ale nie o tym: drodzy pracownicy państwowej opieki zdrowotnej, JESTEŚCIE HEROSAMI. Naprawdę. To jest zwyczajny SOR w państwowym szpitalu, a poczułam się zaopiekowana jak w klinice Mayo. Nie byłam żadnym vipem, ani ja, ani pan, który zemdlał podczas maratonu, czy pani leżąca obok, która bolał prawie każdy dotyk. Cierpliwość, spokój, opanowanie, poczucie humoru, kiedy trzeba stanowczość. I spokojna rozmowa z lekarzem. Albo dowcipkowanie z pielęgniarzem. Bezcenne – kontynuowała wpis gwiazda.

Na koniec dziennikarka raz jeszcze podziękowała wszystkim, którzy pomogli jej podczas niespodziewanej wizyty w placówce i zaapelowała do swoich obserwatorów, aby odnosili się do pracowników służby zdrowia z należnym im szacunkiem.

-Podziwiam. Dokonujecie cudów w świecie, który o cudach zapomniał. Jeśli gdzieś w tym świecie jest dobro, to w miejscach takich jak to. DZIĘKUJE. Dbajcie o siebie wszyscy. Życie jest jedno. W takich miejscach to bardzo widać. (…) JESTEM JUŻ W DOMU, Dziękuje za troskę, powiedzieli, że nie umrę aż do śmierci i ja im wierzę– zakończyła swój post Karolina Korwin Piotrowska.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kuba Wojewódzki oszukał wszystkich? Karolina Korwin-Piotrowska nie wyszła z jego studia
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]