Karolina Szostak mąż musiałby się postarać. Dziennikarka ma już za sobą zawiłe miłosne historie, dlatego jej przyszły partner musiałby spełniać wymagania. Jakiego mężczyzny szuka Karolina Szostak? Z kim się spotykała gwiazda? 

Karolina Szostak: mąż powinien być jej oddany w stu procentach. Dziennikarka przyznała, że niektóre jej związki były porażką, dlatego najwyższy czas szukać kogoś, kto zapewni jej stabilizacje. Jakiego mężczyzny szuka Karolina Szostak? 

Karolina Szostak mąż

Karolina Szostak jest dobrze wszystkim znaną postacią telewizyjną. Swoją uwagę przykuła przede wszystkim dlatego, że w ciągu roku udało jej się zrzucić 30 kilogramów. Swoją metamorfozą dała motywację kobietom, że w każdym wieku można się zmienić. Mimo że jest szczęśliwa z powodu wyglądu, to na szczęście nie mogła liczyć w miłości. 

Jak się okazuje, miłosne życie 44-letniej dziennikarki jest dosyć skomplikowane. Jakiś czas temu wynikł mały konflikt między ukraińskim milionerem a Karoliną Szostak. Według magazynu Gala w 2017 roku dziennikarska sportowa zaczęła spotykać się z żonatym biznesmenem Ivanem, którego poznała w jego willi Marbelli na południu Hiszpanii. Mimo że Szostak promieniowała szczęściem i wydawało się, że wreszcie ma u boku kogoś odpowiedniego, to związek szybko się rozpadł. W tamtym okresie dziennikarka wzbudziła dużo kontrowersji, ponieważ media zarzucały jej, że rozbiła związek biznesmena, który był żonaty z Marią Jones.

Prawdą okazało się to, że biznesmen był już w trakcie rozwodu ze swoją dotychczasową żoną. Sama Szostek skomentowała tę całą sytuację, dementując informacje prasy o tym, że wpadła w romans. 

Czy Karolina Szostak ma partnera? 

W wywiadzie dla magazynu Viva! dziennikarka poruszyła temat mężczyzn. Odniosła się do krótkich romansów, które nie zapewniły jej stabilizacji, a nawet zniechęciły do nowych znajomości. Przede wszystkim dlatego, że stała się bardziej uważna w stosunku do mężczyzn i zaczęła przykładać większą wagę do szczegółów. 

Uważam, że nie ma sensu wchodzić w związek, jeżeli facet nie jest w stu procentach gotowy. Może tu tkwi problem? Bo teraz, kiedy poznaję mężczyznę, z którym teoretycznie mogłabym być, od razu zaczynam go oceniać, prześwietlać i patrzeć na niego od tej ukrytej strony, której nikt nie pokazuje na pierwszej randce. U mnie to już się uruchamia podświadomie — powiedziała dla Viva!

ZOBACZ GALERIĘ:

Karolina Szostak mąż
Fot. instagram.com/karolinaszostak 

Na swoim Instagramie często publikuje selfie, gdzie ukazuje się od naturalnej strony. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak powiedzieć rodzicom o ciąży? Dobrze się przygotuj
Następny artykułJednorazowe pobicie to nie przemoc? Kontrowersyjna ustawa dot. „przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.