Kasia Cichopek ostatnimi czasy ma ręce pełne pracy w TVP. Jak podają media, to dopiero początek jej obowiązków, bo otrzymała kolejne propozycje. Już niedługo będziemy mogli ją częściej oglądać w naszych odbiornikach.

Z TVP związana jest od ponad dwudziestu lat ze względu na współpracę przy popularnym serialu „M jak miłość”. Niedawno dołączyła również do grupy prowadzących poranny program „Pytanie na śniadanie”.

Pomimo natłoku pracy Kasia Cichopek nie zamierza zwalniać. Media poinformowały, że po wakacjach wraca do stacji telewizyjnej ze zdwojoną siłą.

Kasia Cichopek otrzyma dodatkowe programy

Oprócz regularnych obowiązków na planie zdjęciowym prezenterka udziela się podczas telewizyjnych wydarzeń. Ostatnio widzowie TVP mogli oglądać jej debiut podczas festiwalu Opole 2022. W duecie z Maciejem Kurzajewskim czuła się swobodnie i z uśmiechem witała liczną publiczność.

Podczas licznych rozmów z reporterami Kasia Cichopek zdradziła zawodowe plany na najbliższe miesiące. Okazuje się, że nie będzie miała chwili wytchnienia. „Super Expressowi” wyjawiła, że poprowadzi nowy program o wnętrzach dla stacji TVP kobieta.

— Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie — mówiła Kasia Cichopek.

Gwiazda TVP świetnie radzi sobie z doborem dekoracji, co można zauważyć w jej mediach społecznościowych. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem zmieniła lokum i urządza je we własnym stylu.

To jednak dopiero początek niespodzianek, ponieważ media powiadomiły, że Kasia Cichopek ma dołączyć do drugiej odsłony tanecznego hitu TVP „You Can Dance. Nowa Generacja”.

Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami — zdradził informator „Party”.

Aktorka udowodniła już, że świetnie radzi sobie na parkiecie wygrywając jedną z edycji „Tańca z Gwiazdami”. To właśnie tam poznała Marcina Hakiela, z którym związana była przez wiele lat. Być może udział w kolejnym projekcie przyniesie jej jeszcze więcej nowości w życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek pochwaliła się nową pracą. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zachwyciła w „Na dobre i na złe”, później zniknęła. Mamy aktualne zdjęcia Karoliny Borkowskiej