Kasia Nosowska opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym widnieje Jarosław Kaczyński. Piosenkarka dodała do filmu piosenkę, którą zadedykowała właśnie wicepremierowi i szefowi partii PiS – Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Pod wpisem można znaleźć mnóstwo komentarzy. Internauci wpadli w prawdziwy zachwyt nad pomysłowością artystki.

Kasia Nosowska napisała piosenkę, w której wersy poświęciła Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zaskakujący ruch piosenkarki spotkał się z bardzo szerokim zainteresowaniem. Fani zamieścili pod wpisem setki komentarzy, w których wychwalali artystkę za dosadność i pomysł.

Kasia Nosowska do Kaczyńskiego

Popularna wokalistka zespołu rockowego Hey Kasia Nosowska dała do zrozumienia, że jak najbardziej popiera Ogólnopolski Strajk Kobiet i jest przeciwna decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał aborcji z przesłanek embriopatologicznych. Po jakimś czasie wicepremier Jarosław Kaczyński zdecydował się na wygłoszenie publicznej przemowy, która wyraźnie nie spodobała się artystce.

Wobec tego piosenkarka postanowiła nagrać utwór, w którym odnosi się bezpośrednio do prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość. Jej przemyślenia polityczno-artystyczne spotkały się z szerokim zainteresowaniem, a także zostały licznie skomentowane. Fani wpadli w prawdziwy zachwyt.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Każdy wielbiciel twórczości Kasi Nosowskiej wie, że jest ona osobą o wspaniałym poczuciu humoru. Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu zachęcił do obrony kościołów i zrezygnowaniu z protestów, co stało się inspiracją dla artystki. Swój wpis podpisała słowami – Wszystko ma pierwotną przyczynę. Powrót z Bambuko – to właśnie odkrycie jej, a potem można wreszcie żyć…

Kasia Nosowska piosenka do Jarosława Kaczyńskiego

Swoją piosenkę zatytułowała Kto Ci to zrobił? Część piosenki brzmi – Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Co ci się śni, że nie możesz odpocząć? Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet? Co zrobił ojciec, że mścisz się na obcych? Kto ci to zrobił? Kto ci to zrobił? Przed czym uciekasz? Czego się boisz? – śpiewa Kasia Nosowska.

Internauci z uznaniem skomentowali piosenkę artystki – Bardziej w punkt już nie można było. Osiągnięto poziom ostateczny”; “Rewelacja! Wspaniała praca. Dziękuję!!; To bardzo bardzo ważny utwór – pisali internauci.

ZOBACZ WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Źródło: webniusy.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl