Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek pokazała dzieci. Syn to cały tata. ,,Jak dwie krople wody”
Karol Osiński
Karol Osiński 31.01.2021 09:59

Katarzyna Cichopek pokazała dzieci. Syn to cały tata. ,,Jak dwie krople wody”

m jak miłość
filmpolski.pl

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uwielbiają publikować zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie pokazują swoją wielką miłość. Rzadziej natomiast można ujrzeć wizerunek ich dzieci, które zazwyczaj pojawiają się w mediach rodziców częściowo. Tym razem aktorka dodała fotkę z domowej kanapy, gdzie widnieje cała jej rodzina. Fani dostrzegli uderzające podobieństwo ich syna do swojego taty.

Znana m.in. z serialu M jak miłość Katarzyna Cichopek, publikując rodzinne zdjęcie udowodniła fanom, jak bardzo podobny jest jej syn Adam do jej małżonka. Mają nawet taką samą fryzurę. Natomiast córeczka Helena czule przytula się na nim do swojej mamy. Widać, że są bardzo szczęśliwą rodziną.

Katarzyna Cichopek dzieci

Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem posiadają dwójkę dzieci: 12-letniego Adama i 8-letnią Helenę. Chociaż aktorka rzadko dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami rodzinnymi, to tym razem postanowiła zrobić mały wyjątek. Wstawiła fotografię, na której widnieje ze swoją całą rodziną podczas wspólnego oglądania bajki Gdzie jest Nemo?

Jak można zauważyć na profilach obojga gwiazd, do tej pory ich dzieci pojawiały się tam jedynie sporadycznie, a jak już do tego dochodziło, to można było dostrzec tylko ułamek ich twarzy, lub postury. Całkiem niedawno małżeństwo dodało zdjęcie z gór, gdzie Adam i Helena mieli zasłonięte twarze maseczkami. Można było z niego wywnioskować, że 12-latek ma oczy po swoim tacie.

Teraz wiadomo już nieco więcej na ich temat. Oczy to niejedyny aspekt, który budzi podobieństwo Adasia do swojego taty. Młodzieniec posiada bowiem także bardzo podobną fryzurę. Widać, że dumnie wzoruje się na swoim tacie.

Na zdjęciu córeczka Helena wtula się w jak zwykle uśmiechniętą mamusię. To nie pierwszy raz, kiedy wielbiciele mogą ujrzeć, jak wspaniałą i szczęśliwą są rodziną. Takie zdjęcia są jedynie potwierdzeniem ich wielkiej miłości.

Rodzina Katarzyny Cichopek

Pod opublikowanym zdjęciem gwiazda serialu M jak miłość dodała bardzo humorystyczny opis, w którym zapytała fanów, czy mówią po ,,waleńsku”? Fani natomiast dostrzegli niebywałe podobieństwo, nie tylko syna Adama do swojego taty, ale także… Kasi do Marcina.

Jacy Wy wszyscy jesteście do siebie podobni… Żywy dowód, że małżonkowie upodabniają się do siebie; Tyle czasu, w końcu pokazali dzieci Hakiel i Cichopek!; Adam to cały tata. Jak dwie krople wody – pisali pod zdjęciem fani.

Katarzyna Cichopek bezustannie pozostaje aktywna zawodowo i kontynuuje swoją pracę na planie serialu M jak miłość, gdzie wraz z Marcinem Mroczkiem od lat tworzą jedną z najpopularniejszych serialowych rodzin.

Pewnego razu doszło do bardzo śmiesznej sytuacji, kiedy to Marcin Hakiel skomentował opublikowane przez swoją małżonkę zdjęcie z popularnym aktorem, prosząc o dystans. Całą historię znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym fani dostrzegli niebywałe podobieństwo jej syna Adama do swojego taty.

Katarzyna Cichopek

Po publikacji zdjęcia z gór sprzed kilku tygodni fani wywnioskowali, że synek gwiazdorów ma oczy po swoim tacie.

Katarzyna Cichopek

Jak widać po publikowanych przez parę zdjęciach, zimę spędzają naprawdę przyjemnie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl