Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na koncercie córki? Aktorka dodała zaskakującą relację

20 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Katarzyna Cichopek pochwaliła się, w jaki sposób spędza weekend. Okazało się, że aktorka uczestniczyła w koncercie swojej córki. Co ciekawe, nagraniem z tego samego wydarzenia pochwalił się również Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się, w jaki sposób spędza weekend. Okazało się, że aktorka uczestniczyła w koncercie swojej córki. Co ciekawe, nagraniem z tego samego wydarzenia pochwalił się również Marcin Hakiel.

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są obecnie w najlepszych stosunkach. Kilka miesięcy temu małżeństwo przekazało oficjalną wiadomość o ich rozwodzie, a jakiś czas później na jaw wyszedł romans prowadzącej z kolegą z planu „Pytania na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim.

Teraz aktorka i tancerz mieli okazję spotkać się podczas występu ich córki Helenki. Na Instagramie byłych małżonków znalazły się ciekawe nagrania.

Katarzyna Cichopek zaskoczyła relacją na Instagramie

Aktorka jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Regularnie pojawia się w prowadzonym przez nią programie „Pytanie na śniadanie” oraz realizuje się w jednej z czołowych ról w kultowym serialu „M jak miłość”. Mimo ogromu obowiązków Katarzyna Cichopek jest przede wszystkim mamą, która wychowuje dwójkę swoich pociech: Adama i Helenkę.

Niedawno gwiazda miała okazję uczestniczyć w koncercie fortepianowym swojej ukochanej córki. Prowadząca śniadaniówki TVP nie ukrywa, że jest niesamowicie dumna. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła krótkie nagranie z występu.

Kolejny koncert Helenki, jestem bardzo dumna i wzruszona – napisała w social mediach aktorka.

Katarzyna Cichopek na jednym wydarzeniu z Marcinem Hakielem

Co ciekawe, bardzo podobne nagrania zamieścił na swoim profilu ojciec dziewczynki. Marcin Hakiel również wyznał, że jest niesamowicie dumny z talentu córki. Można wnioskować, że byłe małżeństwo przebywało więc w tej samej sali podczas koncertu Helenki.

Nie wiadomo, czy gwiazdy zamieniły ze sobą, chociaż dwa słowa. Warto jednak wspomnieć, że tancerz w przeciwieństwie do byłej żony partnera Katarzyny Cichopek – Pauliny Smaszcz nie komentuje nowej relacji aktorki. Pod ostatnim postem choreografa na Instagramie fani nie szczędzili mi miłych słów i pochlebstw na temat jego zachowania w stosunku do Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek ig
Marcin Hakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]