Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie poinformowała fanów, co z dalszymi odcinkami programu „Nasz nowy dom”. Okazało się, że przekazała świetną wiadomość. Już niedługo widzowie znowu będą mogli zobaczyć ją na antenie Polsatu.

„Nasz nowy dom” powraca, a w nim wiele dramatów i wzruszeń. Jak zwykle, na czele ekipy stać będzie słynna dziennikarka. Komu pomoże tym razem?

Katarzyna Dowbor poinformowała o tym, kiedy „Nasz nowy dom” powróci do Polsatu

Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie często dzieli się informacjami na temat pracy i kolejnych odcinków programu. Jej fanom taka formuła bardzo odpowiada. 

Od dłuższego czasu nie było jednak słychać nic o ewentualnym nowym sezonie „Nasz nowy dom”. Jak się okazało, seria nie przepadła bez wieści. 

Program powróci na wiosnę, wiadomo już nawet dokładnie, kiedy i w jakich godzinach. Warto zająć sobie czas przed telewizorem. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zapowiedź umieściła u siebie Katarzyna Dowbor. Na jej Instagramie pojawiło się sporo głosów zachwytu. 

– Kochani! Wiem, że nie możecie się już doczekać nowych odcinków programu Nasz Nowy Dom. Dlatego wracamy! Od marca będziemy z Wami w każdą środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie. Powiedzcie o tym znajomym! – pisała gwiazda. 

Komentatorzy zachwyceni. Widzowie czekają na nowy sezon

Widzowie są zachwyceni i czekają z niecierpliwością na nowy sezon „Nasz nowy dom”. Odcinki wrócą na antenę Polsatu już 3 marca. 

– Czekam z utęsknieniem – pisała jedna z internautek. 

– O super już nie mogę się doczekać – dodała inna. 

Jest na co czekać. Już od marca czeka nas kolejna dawka wzruszeń.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułWybierasz się do sklepu ze sprzętem AGD i TV? Już w poniedziałek znikną z nich tzw. „plusy”
Następny artykułPiotr Żyła mistrzem świata. Jego dziewczyna popłakała się ze szczęścia, opublikowała poruszające nagranie