Ewa Kasprzyk podzieliła się swoim szczęściem w mediach i ujawniła, kim jest jej narzeczony. Zdementowała też plotki dotyczące jego zawodu i zapowiedziała, gdzie wezmą ślub. Kierunek może być interesujący. 

Wcześniej aktorka trzymała w tajemnicy informację o tym, kto jest jej wybrankiem. Zrobiła to na jego prośbę. 

Ewa Kasprzyk wyjawiła, kim jest jej narzeczony. Pojawili się wspólnie w telewizji

Dwa lata temu życie Kasprzyk drastycznie się zmieniło. Aktorka poznała wtedy w Turcji swojego nowego partnera. Krążyły plotki, że zajmował się on delfinoterapią i miał dla swojej nowej partnerki przeprowadzić się do Polski. 

Ewa Kasprzyk zdementowała jednak te doniesienia w „Dzień dobry TVN”, w którym pojawiła się u boku swojego narzeczonego. 64-letnia aktorka wyjawiła, że wspólnie wystąpią w nowym programie, „Power Couple”. 

– Jesteśmy za sobą już ponad dwa lata. Nie afiszowaliśmy się i było nam dobrze. Zobaczymy, czy sobie nie pogorszymy – mówiła artystka. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Plotki rozwiane – wiadomo, kim jest narzeczony Kasprzyk

Narzeczony Kasprzyk, Michał Kozerski, wyjawił również, że nigdy nie miał nic wspólnego z delfinami, a przynajmniej nie w kwestii pracy z nimi. 

– Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie z delfinami. Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni – tłumaczył.

Kasprzyk opowiedziała również o magicznych oświadczynach. Doszło do nich w Grecji. Przyszłą parę młodą na miejscu czekała niespodzianka. 

– Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem – wyjawiła aktorka. 

Okazało się, że ślub również odbędzie się w ciekawych okolicznościach przyrody – w Afryce. Prawdopodobne kierunki do RPA i Mozambik. Wszystko ze względu na miłość Kozerskiego do tych miejsc. 

Zobacz zdjęcie: 

Ewa Kasprzyk
(screen) dziendobry.tvn.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [teleshow.wp.pl]

Poprzedni artykuł5 zdrowych produktów, które zawsze powinnaś mieć w swojej kuchni
Następny artykułEwa Minge ma długie, siwe włosy. Drastyczna metamorfoza zachwyciła fanów, wygląda obłędnie