Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor z wykształcenia jest pedagogiem-seksuologiem
Karol Osiński
Karol Osiński 29.01.2021 21:02

Katarzyna Dowbor z wykształcenia jest pedagogiem-seksuologiem

córka Katarzyny Dowbor
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor od niemal 40 lat zawodowo związana jest z dziennikarstwem, w którym radzi sobie znakomicie. Przez ponad 30 lat pracowała dla TVP, a teraz jest prowadzącą programu Nasz nowy dom na Polsacie. Okazuje się, że jej wykształcenie jest całkowicie inne. Ukończyła pedagogikę z ukierunkowaniem na seksuologię na Uniwersytecie Warszawskim. Może zatem udzielać rad w wielu sprawach.

Katarzyna Dowbor w przeciągu swojej wieloletniej kariery dziennikarskiej prowadziła takie programy jak: Pytanie na śniadanie, Ogrodowa Dowborowa, czy Szczęśliwa 13-stka. W każdej z produkcji spisywała się znakomicie. Wygląda na to, że równie dobrze mogłaby spisać się jako doradczyni w sprawach intymnych.

Katarzyna Dowbor zawód

Przygoda dziennikarska Katarzyny Dowbor miewała wzloty i upadki. Przez lata cieszyła się uznaniem i miała opinię doskonałej dziennikarki, która znajdowała się na szczycie w polskim świecie dziennikarskim. Jej kariera w TVP przebiegała znakomicie, jednak zakończyła się dla niej bardzo nieprzyjemnie. Po 30 latach pracy została dosłownie wyrzucona ze stacji telewizyjnej.

Stwierdzono, że jestem za stara, za gruba, źle wyglądam. Przez to, że zostałam wyrzucona z telewizji za brak urody, postanowiłam sobie tę urodę poprawić. Może jak coś zrobię, to ja wam jeszcze pokażę – cytuje słowa Katarzyny Dowbor Super Express.

Jednak zastój zawodowy dziennikarki był bardzo krótki, ponieważ pomocną dłoń wyciągnęła do niej stacja Polsat. Zaproponowano jej rolę prowadzącej program Nasz nowy dom, którą przyjęła z radością i piastuje to stanowisko do dziś.

Co więcej, postanowiła, że pójdzie za radą byłego pracodawcy i poprawi sobie urodę. Zdecydowała się wówczas na zabieg medycyny estetycznej, który nazywa się ostrzykiwaniem kwasem hialuronowym, co można było zobaczyć na żywo w TVN Style.

Katarzyna Dowbor wykształcenie

Katarzyna Dowbor jest specjalistką od dziennikarstwa, jednak mało kto wie, kim jest z wykształcenia. Dziennikarka ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim, a ukierunkowana była na seksuologię. Zatem śmiało można powiedzieć, że dobrze znana ze stacji telewizyjnej pani redaktor może pomóc nam w wielu innych sprawach.

Wielokrotnie zaznaczała, że bardzo nie w smak jest jej brak edukacji seksualnej i przygotowania do życia w rodzinie w szkołach. Uważa, że powinno się do tego przykładać znacznie więcej uwagi.

Jako pedagog-seksuolog z przerażeniem patrzę na to, co dzieje się w naszym kraju. Jak się ośmiesza i wyszydza wychowanie do życia w rodzinie, jaki cyrk się z tego robi. Kiedy słyszę: „A po co z dziećmi o tym rozmawiać?”, odpowiadam: „A skąd się biorą dzieci? Z kapusty?”. Seks jest obecny w naszym życiu! Jest rzeczą dobrą, bo dzięki niemu są dzieci. Państwo marzy, żeby ich było tak dużo, a rozmawiać o tym, skąd się biorą, już nie chce – mówiła w rozmowie z Show.

Katarzyna Dowbor ma ogromne doświadczenie zawodowe. Musiała mierzyć się z wieloma sytuacjami, które miały bardzo smutne zakończenie. Mało kto wie, że dziennikarka zmaga się także z nieuleczalną chorobą. Więcej o tym przeczytacie klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor z wykształcenia jest pedagogiem-seksuologiem.

Katarzyna Dowbor

Dziennikarka w swoim prawie 40-letnim doświadczeniu zawodowym mierzyła się z wieloma sprawami. Na szczęście większość z nich kończyła się szczęśliwie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl