Katarzyna Dowbor jest związana z telewizją już od kilkudziesięciu lat. Gdy rozwijała karierę, starała się także założyć rodzinę. Niestety, nie każda próba kończyła się sukcesem, bowiem prezenterka aż 3 razy wychodziła za mąż. W kim się wcześniej kochała?

Swoje nazwisko przejęła bowiem po pierwszym mężu i nie zmieniała go, pomimo tego, że później miała jeszcze kilku ukochanych.

Katarzyna Dowbor i jej życie miłosne

Pierwszym wybrankiem prezenterki był Piotr Dowbor, z którym wzięła ślub w 1978 roku. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i trwała raptem kilka lat. Zaowocowała jednak poczęciem dziecka, Macieja, który poszedł w ślady mamy i dziś również jest prezenterem. Prowadzi chociażby program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Drugim mężem aktorki był Janusz Atlas, dziennikarz sportowy, który w trakcie swojej kariery był związany z wieloma uznanymi wydawnictwami. Za swoją działalność dla publicystyki sportowej nagrodzono go Złotym Krzyżem Zasługi. Tworzył związek małżeński z prezenterką w latach 1982-89.

Później Katarzyna Dowbor wyszła za Grzegorza Świątkiewicza, który również był dziennikarzem sportowym. Ich małżeństwo trwało 12 lat i rzekomo zostało zerwane z inicjatywy prezenterki. Później mężczyzna wziął ślub z Joanną Kurowską. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co ciekawe, w ubiegłym wieku Katarzyna Dowbor była także zaręczona z Tadeuszem Winkowskim, który był przedsiębiorcą zajmującym się głównie poligrafią. W czasach PRL, gdy był związany z prezenterką, trudnił się działalnością opozycyjną. Mało tego, prowadzącą programu „Nasz Nowy Dom” swego czasu łączyło także namiętne uczucie z Jerzym Baczyńskim. Doprowadziło ono nawet do narodzin nieślubnej córki, Marii.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami 
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie 
  3.  Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub