Katarzyna Dowbor pochwaliła się nowymi butami na swoim profilu na Facebooku. Okazało się, że jest to niesamowicie wygodne obuwie, wykonane z wełny merynosów. Ile to kosztuje?

Sprawdzamy, ile dokładnie kosztuje obuwie, którym pochwaliła się prowadzącą program „Nasz Nowy Dom” w social mediach. Cena nowego nabytku gwiazdy może nieźle zaskoczyć.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się butami. Ile one kosztują?

Prowadząca program Polsatu „Nasz Nowy Dom” zamieściła na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym postanowiła zaprezentować fanom swoje nowe buty. Zaprezentowana przez dziennikarkę marka nazywa się Barefoot Brubeck i zajmuje się produkcją obuwia, wykonanego z wełny merynosów.

Jak twierdzi sama gwiazda, wybrane przez nią buty są niesamowicie miękkie i wygodne. Co więcej, są bardzo lekkie i idealnie dopasowują się do stopy, dzięki czemu może zakładać je na każdą okazję.

-Drodzy, wyobraźcie sobie, że nosicie buty, które są tak wygodne i naturalnie dopasowane do Waszych stóp, że wydaje Wam się, że chodzicie boso. Buty Was nie uwierają, są lekkie, miękkie, przewiewne i idealne do noszenia przez cały rok. Takie buty naprawdę istnieją! To buty Barefoot Brubeck. Mogę w nich pójść na spacer, wybrać się na przejażdżkę rowerową, bawić ze zwierzętami w ogrodzie, pracować lub odpoczywać. Podeszwa oraz cholewka butów Barefoot odzwierciedla kształt bosej stopy, dzięki temu palce mają tyle przestrzeni, ile naturalnie potrzebują — napisała Katarzyna Dowbor na swoim profilu na Facebooku.

Okazało się, że prezentowane przez Dowbor obuwie wykonane jest z wełny merynosów i to właśnie jej zawdzięcza swoje cudowne właściwości.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, ile tak naprawdę kosztują buty wykonane z wełny merynosów. Ich nominalna cena wynosi 459 zł, jednak obecnie są przecenione na niecałe 300 zł. Producenci obuwia sportowego oferują zarówno damskie, jak i męski buty z wełny merino.

Zobacz post Katarzyny Dowbor:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska poinformowała fanów „Sanatorium miłości” o ślubie. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.