Katarzyna Figura kiedyś- jej zdjęcia robią furorę w internecie! Uważana przez wiele osób za naczelną uwodzicielkę polskiego kina, wciąż może pochwalić się figurą i urodą sprzed lat. Patrząc na jej zdjęcia z okresu największej świetności, wciąż nie możemy wyjść z podziwu dla jej figury i seksapilu. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś! 

Katarzyna Figura kiedyś była jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. Jej uroda w stylu późnej Marylin Monroe onieśmielała filmowców i fotografów. Z tego okresu zachowało się wiele niesamowitych kadrów, które dokumentują burzę blond loków, pełne usta i pociągające spojrzenie. 

Katarzyna Figura kiedyś  

Katarzyna Figura kiedyś uchodziła za najładniejszą gwiazdę filmową. 56- letnia dziś aktorka wciąż jednak zwraca na siebie uwagą ponętną urodą i jasnymi włosami. To właśnie dzięki twarzy i talentowi mogła rozpocząć swoją zawrotną karierę w branży. Ciekawe rysy twarzy sprzyjały jej- swoją przygodę przed kamerą zaczęła w latach 80. XX w. od epizodów u wielkich nazwisk: Krzysztof Kieślowski czy Wojciech Jerzy Haas. 

Jednak czytając frazę Katarzyna Figura kiedyś, w pamięci mamy świetne występy w produkcjach takich, jak: Pociąg do Hollywood oraz legendarnym Kingsajzie, które uczyniły z niej prawdziwą seksbombę polskiego kina. Swoją kobiecość również szczególnie podkreślała w roli Ryszardy Siarzewskiej w filmie Kiler i Kilerów 2- óch.

Katarzyna Figura 2018  

Choć największe role filmowe powierzano słynnej aktorce trzy dekady temu, wciąż możemy mówić o nieprzemijającym pięknie Pani Katarzyny. Na swoim oficjalnym profilu instagramowym umieszcza kolejne zdjęcia, które zrobiono jej na planach największych produkcji z jej udziałem. Co możemy z nich wyczytać? Fakt, że Katarzyna Figura kiedyś wyglądała świetnie! Jej urok był na tyle silny, że chciano ją sfotografować wiele lat temu w jednym z numerów amerykańskiego wydania Playboya. Świadoma swojego wdzięku aktorka jednak odmówiła, twierdząc, że wychowano ją w innych wartościach. 

Katarzyna Figura kiedyś jednak potrafiła chętnie pokazywać swoje poszczególne części ciała widzom. Do kanonu klasycznych wręcz ujęć polskiego kina weszły kadry z wymienionych już dwóch filmów, Kingsajz i Pociąg do Hollywood, w których możemy dostrzec ją nago. W przypadku pierwszego tytułu jest to scena, w której krasnoludek grany przez Jacka Chmielnika skacze po jej gołych plecach. Z kolei Pociąg ukazuje jej nagie ciało w pełnej krasie!

Katarzyna Figura kiedyś- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Katarzyna Figura kiedyś
figura_katarzyna/ Instagram 

Katarzyna Figura kiedyś uwodziła na ekranie swoimi wdziękami.