Kobieta po powrocie ze spaceru z psem dokonała szokującego odkrycia. Okazało się, że zwierzak zupełnie nieświadomie znalazł sobie przyjaciela. Co więcej, nie miał o nim zielonego pojęcia. A wszystko uwiecznione zostało na zdjęciach, które w sieci wywołały furorę.

Sierść naszych czworonożnych futrzaków wymaga specjalnej i dokładnej pielęgnacji. O tym miał okazję przekonać się każdy, kto choć raz w życiu posiadał psa lub kota. Spacery czy zmiany pogody mogą mieć na nią znaczący wpływ. Jeszcze gorzej, gdy jest na tyle bujna, że skrywa w sobie przedmioty, a nawet stworzenia, o których sami nie mają pojęcia.

Kobieta postanowiła zabrać swojego psiaka na spacer

A finalnie wróciła z dwójką zwierzaków. Jak to jest możliwe? Już wszystko wyjaśniamy. Otóż Kato, psiak naszej bohaterki posiadaj niebywale bujne owłosienie, do którego uwielbiają przyczepiać się liczne przedmioty i roślinki. Szczególnie na spacerach w lesie lub parku. Jednakże właścicielka raczej nigdy nie mogłaby się spodziewać, że zaczną przylegać do niej również małe stworzenia.

Kobieta
Facebook.com @Sally Watkinson

Kobieta zauważyła w futerku jej psiaka coś niepokojącego. 

Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale Sally Watkinson, w sierści swojego pupila zauważyła malutkiego oposa. Zwierzak najwyraźniej nie miał pojęcia, gdzie jest jego matka. Postanowił wiec zaufać napotkanego na spacerze psiaka i odbyć z nim podróż swojego życia.

Właścicielka natychmiast udawała się do weterynarza

Musiała sprawdzić, czy zarówno małemu oposowi, jak i jej psiakowi nie grozi żadne niebezpieczeństwo. 

Kiedy weterynarz stwierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, właścicielka poprosiła, aby odpowiednie osoby upoważnione do takich działań zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zwierzak bezpiecznie wrócił do swojej matki. Chciała mieć pewność, że nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
Facebook.com @Sally Watkinson

Czegoś podobnego właścicielka psiaka nie widziała nigdy.

Kobieta
Facebook.com @Sally Watkinson

Okazało się, że nieproszonym gościem jest mały opos.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu
  3. Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
  4. Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułŻona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
Następny artykułCiąża plus. PiS przed wyborami przedstawił projekt, który zapewnia darmowe leki kobietom
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.