Kobieta, która bezgranicznie ufała swojemu mężczyźnie, dowiedziała się, że nie jest jedyną, którą ten darzy miłością. Gdyby nie wpadka jego obecnej kochanki, poszkodowana wciąż byłaby karmiona złudzeniami. Ta historia jest najlepszym dowodem na to, że kłamstwo ma krótkie nogi!

Niewierny mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że jedno zdjęcie przekreśli jego wspólną przyszłość ze swoją partnerką. Gdy ta dowiedziała się o jego zdradzie, wpadła w szał. Trudno jej się dziwić…

Zdradziło go selfie

Kobieta, z którą od jakiegoś czasu spotykał się chłopak, zamieściła na Twitterze bardzo odważne zdjęcie. Widać na nim jak obejmuje swojego wybranka, gdy ten pręży muskuły. Choć jego twarz została zasłonięta, nie uchroniło go to przed przykrymi konsekwencjami. Zamieszczony w sieci post wpadł w ręce jego partnerki, która momentalnie rozpoznała swojego wybranka.

 

Kobieta nie miała najmniejszych wątpliwości

Zszokowana dziewczyna próbowała wyjaśnić z nim zaistniałą sytuację. Podstawiony pod ścianą mężczyzna brnął w zaparte, mówiąc, że to zdjęcie z jego eks, która wciąż nie może o nim zapomnieć. Zapewniał, że nic ich nie łączy. Niestety, zdradził go pewien trudno dostrzegalny szczegół…

Prawda wyszła na jaw

Dociekliwa kobieta wszczęła małe śledztwo. Dokładnie przyglądała się twitterowej fotografii w poszukiwaniu dowodów zdrady. Szczególną uwagę zwróciła na przedmioty, które znajdują się tuż za parą kochanków. Na jednej z półek widniały kolorowe magazyny, a na nich – data wydania.

Gdy partnerka przyjrzała się bliżej, spostrzegła, że czasopisma zostały wydrukowane niedawno. Dzięki temu nie miała najmniejszych wątpliwości, że ma do czynienia z niewiernym mężczyzną. Ten dowód doprowadził do ostatecznego zakończenia związku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Twitter

Mężczyzna, który został sfotografowany ze swoją kochanką, robił, co mógł, by jego obecna partnerka nie dowiedziała się o zdradzie.

kobieta
Twitter

Prawda wyszła na jaw, gdy kobieta skupiła swoją uwagę na znajdujących się z tyłu magazynach. Widniejąca na nich data wskazywała na to, że zdjęcie zostało zrobione niedawno.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje gwiazda popularnego reality show. Miriam Riviera odeszła w wieku 38 lat
  2. Wnuczka postanowiła zrobić babci żart. Efekt przerósł jej największe oczekiwania
  3. O jakich kobietach marzą mężczyźni? 10 cech partnerki idealnej
  4. Dlaczego nie jestem gotowa na związek? 6 powodów, które krzyczą POCZEKAJ!
  5. Jak uzdrowić związek? 10 sposobów na to, by wasza miłość rozkwitła na nowo

Źródło: twitter.com

Poprzedni artykułOjciec Krystyny Pawłowicz był więźniem obozu koncentracyjnego. Cudem uniknął śmierci
Następny artykułAnna Karczmarczyk zmaga się z ciężką chorobą. ”Nie chciało mi się wstać z łóżka, włosy wychodziły mi garściami”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.