Kobieta zaniemówiła, gdy zobaczyła, co tak naprawdę wącha jej ukochany pies. Podejrzana rzecz, która leżała na brzegu morza wprawiła ją w osłupienie. Zwykły spacer o mały włos nie zakończył się prawdziwą tragedią. Właścicielka w jednej chwili zabrała stamtąd swojego czworonoga i wróciła z nim do domu. Znalezisko przeszło jej najszczersze oczekiwania.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzaki, które trafiają do naszych domów, w mgnieniu oka stają się pełnoprawnymi członkami rodzin, bez których nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie życia. Dni bez nich byłyby szare, nudne i ponure. Nic dziwnego, że czworonogi są naszymi oczkami w głowie i dokładamy wszelkich starań, aby uśmiech i merdające ogonki nie znikały nawet na krótką chwilę.

Pies wąchał bardzo dziwną rzecz

Spacer, na który udała się pewna kobieta ze swoim czworonogiem, o mały włos nie zakończył się istnym dramatem. Mimo że zupełnie nic na to nie wskazywało, znalezisko, którego dokonał czworonóg, sprawiło, że właścicielka zaniemówiła. W mgnieniu oka zabrała stamtąd swojego pupila i wróciła z nim do mieszkania. Jej szokująca historia opisana została w serwisie kolezanka.com.

Kiedy zużywała, że jej pupil wącha przedmiot, który wypłynął z morza, natychmiast podbiegła, by przejrzeć się mu nieco bliżej. Początkowo przekonana była, że to wielka meduza. Prawda okazała się znacznie gorsza.

Kobieta zaniemówiła

Gdy podeszła niemalże natychmiast poczuła wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Szybko zrozumiała, że nietypowy bąbelek o gęstej substancji, który leżał na piasku to… skupisko oleju palmowego. Nie wiadomo, jak organizm psa zareagowałby na substancję. W dodatku nikt nie ma pojęcia, skąd się tam wzięło i jak długo leżało.

Jego osady bardzo często spotkać możemy w rurach kanalizacyjnych. Przypomnijmy, że gigantyczne plantacje oleju powstają na terenach wypalonych lasów deszczowych, przez co ma fatalne skutki dla środowiska. Uprawa wiąże się nie tylko z niszczeniem przyrody, ale również zabijaniu bezbronnych orangutanów i słoni, a także łamaniu praw człowieka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
pixabay.com @Pezibear

Kobieta udała się z czworonogiem na spacer brzegiem morza.

Kobieta
pixabay.com @Pezibear

Odkrycie czworonoga wprawiło ją w osłupienie.

Kobieta
instagram.com @indonesiaberlianenergi

Plantacje oleju palmowego powstają na terenach wypalonych lasów deszczowych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W lesie zauważył gromadę psów. Gdy przyjrzał im się bliżej, natychmiast wyciągnął telefon
  2. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  3. Kot wyglądający jak pierzasta chmurka. Jest tak puszysty, że nie można oderwać wzroku
  4. Do sklepu spożywczego nagle weszła sarna. Wróciła po kilku godzinach z prawdziwą niespodzianką
  5. Dziecko zasnęło i upadło na psa. Reakcja zwierzaka zwala z nóg, wszystko nagrano
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Źródło: koleżanka.com

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.