Kobieta, która znalazła pośród finalistek Miss Universe w 2018 roku, nie żyje. Amber Lee Friis zginęła 18 maja, jednak o jej śmierci poinformowano media dopiero teraz. Tę smutną wiadomość przekazała agencja The Talent Tree, której 23-latka była podopieczną. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze podana. Jednak Daily Mail donosi, że było to samobójstwo.

Amber Lee Friis miała zaledwie 23 lata. Mieszkała w Nowej Zelandii, tam się urodziła i wychowała. Dzień przed śmiercią dodała post w swoich mediach społecznościowych. Nic nie wskazywało na to, że może zdarzyć się taka tragedia. Młoda kobieta była uwielbiana, miała rzeszę oddanych fanów.

Nie żyje Amber Lee Friis, najpiękniejsza kobieta z Nowej Zelandii

Amber Lee Friss zmarła 18 maja. Z jakichś powodów agencja, ani rodzina nie podała tej informacji od razu. Wiadomo, że w sprawie śmierci prowadzone jest śledztwo. Do tej pory nie ogłoszono oficjalnej przyczyny śmierci.

Amber Lee Friss miała zaledwie 23 lata. Dzień przed śmiercią umieściła na swoim Facebooku zdjęcie z siostrą, obie były uśmiechnięte. Teraz pod postem pojawiają się smutne komentarze fanów. 

  1. Nie żyje 22-letnia gwiazda. Miała popełnić samobójstwo, ”Jestem słaba, przepraszam”.
  2. Dziś Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny. Niebywałe, jak się zmieniała na przestrzeni lat
  3. Koniec ”M jak miłość”. W ostatnim odcinku widzowie pobledną, Olek zrobi najgorszą możliwą rzecz.

Kim była Amber Lee Friiss?

Amber Lee Friis nie miała łatwego życia. W szkole była wyśmiewana i gnębiona z powodu swojej urody. Dzieci śmiały się z jej skośnych oczu. W jej domu rodzinnym cierpiano głód. W wieku 15 lat Amber opuściła dom i postanowiła prowadzić samodzielne życie.

Poszła wówczas do pracy, zaczęła uczyć się mechaniki. Była zestresowana, martwiła się o swoje utrzymanie. Zajadała wszelkie kłopoty i przytyła 96 kg. Amber nie akceptowała samej siebie, dlatego postanowiła wziąć się za dietę i ćwiczenia. Kilka lat później, w 2018 roku znalazła się w finale Miss Universe. Organizatorzy wspominają 23-latkę, jako zadziorną osobę. Cieszyła się wielkim szacunkiem i sympatią.

Jeden z naszych artykułów poświęciliśmy także polskiej miss, która zginęła w tragicznych okolicznościach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot.facebook.com/The Talent Tree

Amber miała tylko 23 lata. Znalazła się wśród 20 najpiękniejszych kobiet na świecie w konkursie Miss Universe w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicze zjawisko na niebie. Co się dzieje?
  2. Rząd przedłużył zakaz dotyczący nas wszystkich. Nie wiadomo do kiedy
  3. Andrzej Duda poszedł na zakupy. Nagranie zdobywa popularność a internauci pytają o ceny.
  4. Dominika Gwit nie wytrzymała i zalała się łzami. ”W sercu już nie raz na przestrzeni ostatnich lat miałam żal i smutek”.
  5. Najmądrzejsze rasy psów. Już wiadomo, które psy zostawiają inne daleko w tyle.
  6. Strajk Przedsiębiorców. Syreny, awantura, krzyki i policja w Warszawie. Co się dzieje?

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułDom bez kota jest dużo smutniejszy. Kto pokaże swojego mruczka?
Następny artykułTragiczna śmierć w Białymstoku. Ciało noworodka znaleziono na wysypisku, zatrzymano 2 osoby
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl