Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska na celowniku oszustów! Na szczęście dziennikarka zareagowała błyskawicznie
Marta Kulik
Marta Kulik 07.09.2019 13:34

Anna Kalczyńska na celowniku oszustów! Na szczęście dziennikarka zareagowała błyskawicznie

Anna Kalczyńska
instagram.com/annakalczynskam

Kochanek z Egiptu chciał oszukać Annę Kalczyńską? Gwiazda zareagowała błyskawicznie, ale nie była świadoma, jakie niebezpieczeństwo mogło ją spotkać. Wszystko wyjaśnili fani, którzy doskonale znają takie historie. Czym jest oszustwo na generała?

Anna Kalczyńska podzieliła się z internautami wiadomością, którą otrzymała od zakochanego mężczyzny. Egipski kochanek, zachwycony urodą prezenterki chciał nawiązać z nią bliższy kontakt. Zaskoczona gwiazda odpisała, ale nie miała pojęcia, co tak naprawdę kryło się za niespodziewanymi amorami.

Kochanek z Egiptu chciał zdobyć Annę Kalczyńską?

Anna Kalczyńska dostała wiadomość od mężczyzny, który przedstawił się jako Ahmed. Amant był pod wrażeniem urody polskiej prezenterki i bardzo chciał nawiązać z nią kontakt. Gwiazda odpisała! Niestety, Ahmed dostał kosza, bo Anna jest szczęśliwą mamą i mężatką. Całą historią podzieliła się na Instagramie, a fani natychmiast wyjaśnili gwieździe, że nie były to tylko niewinne zaloty.

– To nie są anonimowi wielbiciele…. sorry. Tylko wyłudzacze i oszuści! Ja zwykle dostaję takie wiadomości od byłych amerykańskich wojskowych, którzy chcą poznać miłą kobietę z Europy Wschodniej, bo słyszeli, że są najpiękniejsze. Potem będą potrzebowali pożyczyć kasę na bilet do Polski, bo ich konto zablokowała amerykańska armia — pisała internautka.

Anna Kalczyńska miała wyjątkowego pecha? Okazuje się, że takich historii jest mnóstwo. Internautki dostają wiadomości od rzekomych wojskowych, wdowców czy samotnych ojców. Każdy z nich, po wielu romantycznych wyznaniach, w końcu wyznaje, że potrzebuje pieniędzy.

Jak nie dać się internetowym oszustom?

Aby nie dać oszukać się internetowym oszustom należy być czujnym. Co sprawdzi się najlepiej? Wystarczy po prostu nie odpisywać na tego typu wiadomości. Dobrym pomysłem będzie także zablokowanie podejrzanego konta, tak aby naciągacz nie miał możliwości ponownego kontaktu.

Niestety, wiele kobiet padło ofiarą tak zwanej metody na generała. Od czasu do czasu w mediach pojawią się informacje o Polkach, które nawiązały internetowe znajomości i straciły oszczędności życia. Jak oszuści proszą o pieniądze? Zwykle twierdzą, że chcą odwiedzić ukochaną, ale nie mają na to środków.

W 2016 roku mieszkanka Jarosławia przelała ponad 6 tysięcy euro osobie podającej się za generała stacjonującego w Afganistanie. Mężczyzna miał przeprowadzić się do Polski po zakończeniu misji, a zakochana kobieta wysłała mu oszczędności, którymi mężczyzna miał opłacić wysyłkę swoich rzeczy do naszego kraju. Oczywiście Polka nie zobaczyła ani przesyłki, ani generała.

ZOBACZ TEŻ:

kochanek

Anna Kalczyńska jest piękną kobietą, która wzbudza zainteresowanie wielu mężczyzn.

kochanek

Niestety, gwiazda pojawiła się na celowniku oszustów. Dobrze, że nie dała się nabrać!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na praniu i prasowaniu można zarobić duże pieniądze, zdziwisz się jak prosto
  2. Syn Michała Koterskiego ma już 2 lata. Aktor pokazał urocze zdjęcie, „Moja największa miłość
  3. Michał Szpak powiedział, co naprawdę myśli o „The Voice Kids”. Będzie miał kłopoty?
  4. Polka zachwyciła świat w konkursie Miss Universe w 1958 roku. Alicja Bobrowska była barwną postacią PRL
  5. Ten chłopczyk został najmłodszym tatą świata. Pół roku po tym na jaw wyszła prawda, która zniszczyła mu życie
  6. Oskarżano ją o to, że była królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

Źródło: tvp.info