Kot, który został uratowany przed pożarem, nie potrafi przestać okazywać wdzięczności swojemu wybawcy. Strażak, który ocalił mu życie, podzielił się w sieci nagraniem, dokumentującym jego zachowanie. Zwierzak nie odstępuje go na krok, a widok ten wzrusza do łez. Zwierzęta potrafią być naprawdę przeurocze.

Przyjęło się, że koty to niezwykle inteligentne i samodzielne zwierzaki. Nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci jest idealnym przykładem tego, że futrzaki, jak żadne inne stworzenia potrafią okazywać swoją wdzięczność i rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Mężczyzna, który uratował życie tego kociaka może być z siebie naprawdę dumny. Tym samym zyskał oddanego przyjaciela na całe życie.

Kot nie odstępuje go na krok

Strażak Ryan Coleman uratował kociaka przed tragiczną śmiercią. W 2018 roku w Kalifornii wybuchł dramatyczny pożar, którego skutki mieszkańcy odczuwają do dziś. To właśnie wtedy zginęło 80 osób, a tysiące ludzi zostało ewakuowanych i raz na zawsze straciło swój dach nad głową.

Kot
Screen z nagrania YouTube

Kot nie odstępuje go nawet na chwilę. 

Niestety w wyniku klęski żywiołowej w płomieniach zginęły również setki bezbronnych zwierzaków. Strażacy dołożyli wszelkich starań, aby poniesione straty były jak najmniejsze. Jeden z nich w trakcie akcji ratunkowej zauważył kotka. Natychmiast przechwycił go, ratującym tym samym przed prawdziwym dramatem. Najprawdopodobniej nigdy nie mógłby się spodziewać, że kociak odwdzięczy mu się w taki sposób.

Filmik wzrusza do łez

Okazuje się, że zwierzak za wszelką cenę pragnie odwdzięczyć się i podziękować swojemu wybawcy za ratunek. Kot nie odstępuje go na krok. Zawsze jest przy nim i chroni, by tym razem to on nie wpadł w tarapaty.

Jakiś czas temu mężczyzna podzielił się przeuroczym filmikiem, który sprawia, że do oczu napływają łzy. Zwierzak wtula się w Ryana i nieustannie ociera. Jego bliskość i obecność jest tym, czego zwierzak najbardziej potrzebuje.

ZOBACZ WZRUSZAJĄCE NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Internauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona zrobiła z twarzą?”
  3. Szymon Hołownia kandyduje na prezydenta Polski? Niektórzy sądzą, że to dlatego odszedł z ”Mam talent”
  4. Rośliny antysmogowe, które oczyszczą powietrze w twoim domu. Najpopularniejsze odmiany
  5. Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli
Poprzedni artykułZagrał Wesołego Romka w „Misiu”, zmagał się z nałogiem. Odszedł w okrutnych okolicznościach w 1997
Następny artykułBabcia odkryła swoją pasję na emeryturze. Ma 91 lat i prowadzi podróżniczy Instagram
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.