Kotek, starając się naśladować swoją mamę, usiłuje wspiąć się po zjeżdżalni. Niestety, nie bardzo mu to wychodzi. Jest jeszcze malutki i nie potrafi się wystarczająco stabilnie utrzymać na pochyłej powierzchni. Nieporadne starania kotka są naprawdę rozczulające. Zwierzątko roztapia serce największego twardziela!

Wszyscy uwielbiamy wideo z małymi zwierzątkami. Nie ma nic przyjemniejszego do oglądania niż te popisujące, maleńkie kuleczki futerka. Szczególnie podobają nam się te zabawnie nieporadne jak ten kotek. Chyba uruchamia to jakoś nasze opiekuńcze instynkty, każdy przecież chciałby zająć się takim małym kotkiem!

Kotek próbował naśladować mamę

Na nagraniu widzimy jak mały, czarny kotek, bezskutecznie próbuje wspiąć się po ślizgawce. Niestety, zjeżdżalnia jest dla niego zbyt trudną przeszkodą. Bardzo pochyła, sprawia wiele trudności zwierzątku, które nie radzi sobie najlepiej nawet z chodzeniem po płaskich powierzchniach.

kotek
youtube.com, DarkElfMairead

Malucha pokonała ślizgawka!

Słyszymy zwierzątko rozpaczliwie wzywające mamę, głośnymi piskami. Kot jednak nie poddaje się pomimo trudności. Zwierzątko wspina się i wspina, a raczej próbuje to zrobić. Na całe szczęście — mama rusza na ratunek. Z gracją schodzi po swoje niezdane dziecko i wnosi je na szczyt ślizgawki.

To nie koniec przygód

Niestety, kociej mamie nie było dane tego dnia zaznać spokoju. Kiedy tylko udało się wtargać do góry jednego z nieposłusznych synów, drugi postanowił udać się na wycieczkę. A może po prostu bał się samotnego przebywania na szczycie ślizgawki.

Tak czy inaczej, kot postanowił dogonić mamę, podczas gdy ta ratowała jego brata. Udało mu się to, jednak powrót nie był już taki prosty. Również i to zwierzę zostało pokonane przez grawitację. On nie tylko dojechał na sam dół ślizgawki, ale spadł całkiem na ziemię, robiąc przez jej krawędź fikołka.

ZOBACZ UROCZE NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  2. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział
  3. Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił
  4. Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało
  5. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki

źródła: youtube.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego