Królowe życia zostaną zrealizowane bez jednej z głównych postaci? Od kiedy w poniedziałek media podały porażające informacje na temat jednej z uczestniczek uwielbianego programu TTV, fani Joanny zaniepokojeni brakiem jej obecności w mediach społecznościowych zastanawiali się, co dalej. Teraz już wszystko wiadomo. 

Jak poinformował w poniedziałek Super Express, Joanna P., jedna z głównych bohaterek programu Królowe życia, została aresztowana. Kiedy kobieta zostanie wypuszczona na wolność i czy jeszcze zobaczymy ją w popularnym telewizyjnym show? Jak się okazuje, na jedno z tych pytań mamy już odpowiedź.

Królowe życia: Joanna P. została aresztowana

W poniedziałek, 3 sierpnia o uczestniczce programu Królowe życia, dziedziczce fortuny, która walczyła o swoją rozpoznawalność, zrobiło się ponownie głośno. A to za sprawą aresztowania Joanny P. i jej konkubenta, za wręczenie łapówki o wysokości miliona złotych prokuratorowi. 

Wtedy również przypomniano o porażającej zbrodni, w której udział miał brać partner Joanny P., a mianowicie o morderstwie seniorki w 2014 roku. Właśnie w tej sprawie para miała chcieć przekupić prokuratora. Czy problemy sprawią, że uczestniczka nie pojawi się w nowym sezonie programu Królowe życie? Joanna P. będzie miała poważne problemy. Portal Pudelek.pl, dotarł do bardzo ważnych informacji.

  1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Jego słowa naprawdę budzą grozę
  2. Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu „Świat Według Kiepskich”. Ma poważny problem przez epidemię?

Czy Joanna P. weźmie udział w programie Królowe życia?

Joanna P. nie weźmie udziału w programie Królowe życia, jak wynika z doniesień Pudelka, który skontaktował się z osobą związaną z bohaterką produkcji. Najpierw jeden z tajemniczych informatorów twierdził, że Asia dostanie karę, za niestawienie się na planie. Słowa innej osoby temu przeczą:

– Współpraca Joanny P. z programem Królowe Życia została zakończona wraz z ostatnim sezonem show. Stało się to jeszcze przed wypłynięciem informacji o aferze łapówkarskiej, w którą jest zamieszana. Nie każdy, może być tak popularny, jak Dagmara – zdradził kolejny informator. 

Niezależnie od tego, czy współpraca została zakończona wcześniej, czy też nie, problemy bohaterki programu Królowe życia nie zapowiadają, by miała ona wrócić na plan.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krolowe życia
Fot. Instagram

Joanna P. została aresztowana.

królowe życia
Fot. Instagram

Uczestniczka programu Królowe życia, jak donosi Pudelek, nie wróci na plan.

królowe życia
Fot. Instagram

Według informatora Pudelka, produkcja już przed aferą nie przedłużyła z nią umowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Kolejne fakty o rozstaniu Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Rafał wszystko wygadał
  3. Dramat Elżbiety Zapendowskiej, jest coraz gorzej. „Nie można mi pomóc”
  4. Halina Mlynkova przeżywa cichy dramat. Jej małżeństwo całkowicie się rozpadło?
  5. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę

źródło: pudelek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

 

Poprzedni artykułTragedia w Warszawie. Jedna osoba nie żyje, na miejsce jedzie prokurator
Następny artykułAgnieszka Chylińska nie mogła dłużej milczeć. Gwiazda nagrała oficjalne oświadczenie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.