Królowe życia to program, który poza wieloma pozytywnymi chwilami nie stroni także od kontrowersji. W ubiegłym roku w popularnym show pojawiła się postać, która wywołała ich mnóstwo. Jest nią Kasia, która słynie z wielu operacji plastycznych. Niedawno kobieta pochwaliła się zdjęciami sprzed kilku lat, na których była jeszcze przed wykonanymi zabiegami.

Królowe życia goszczą na antenie TTV od 2016 roku i od samego początku istnienia program cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów. Praktycznie co sezon w obsadzie programu mają miejsce roszady. Szeregi Królowych życia zasiliła Kasia, znana także jako Laluna Unique. Kobieta słynie z operacji plastycznych i tatuaży. Jakiś czas temu sieć obiegło jej zdjęcie sprzed zabiegów.

Kasia z programu Królowe życia pochwaliła się zdjęciami sprzed zabiegów plastycznych

Katarzyna Alexander, używająca pseudonimu Laluna Unique, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci programu Królowe życia. Jej postać wyróżniają przede wszystkim liczne operacje plastyczne oraz ciało pokryte tatuażami. Kobieta przeszła ogromną metamorfozę, do tego stopnia, że ciężko sobie wyobrazić jak wyglądała przed operacjami.

Jednak jakiś czas temu Kasia postanowiła zaskoczyć fanów programu i na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie sprzed 15 lat. Wówczas była jeszcze przed operacjami i na jej ciele nie widniał żaden tatuaż. Przyglądając się fotografii, można dojść do wniosku, że to całkowicie inna osoba.

  1. Pogrążyli się w żałobie. Kiedy przyszli na pogrzeb, zamarli, ksiądz był przerażony
  2. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?

Kasia z Królowych życia przed operacjami plastycznymi

Pod zdjęciem Kasia zamieściła opis, który brzmiał:

– 005/2020 JAK TEN CZAS LECI !!!!. A to dla was kochani ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale ujawnię wam moją metamorfozę przez 15 lat  – napisała Kasia, dodając dwie emotikony z sercem i dwie śmiejące.

Oczywiście fani nie szczędzili celebrytce komentarzy. Pojawiły się przychylne komentarze, jak i szydzące. Internauci stwierdzili, że przed operacjami Kasia wyglądała zdecydowanie lepiej:

– Taka ładna byłaś taka naturalna – napisała internautka.

Inna zaś dodała:

– 2005 rok było super tak naturalnie… teraz to trochę przesada najgorsza będzie starość jak Pani te silikony powyciaga – brzmiał jeden z komentarzy.

Nie zabrakło także komentarzy wychwalających:

– Brawo dla Pani, że potrafi Pani pokazać swoją metamorfozę. Każdy ma własny kanon piękna, najważniejsze, że jest Pani zadowolona i szczęśliwa – napisał jeden z mężczyzn.

Królowe życia kryją w sobie wiele kontrowersji, ale także gorszych chwil. Jedna z uczestniczek przeżyła niedawno bardzo ciężki moment w życiu. Postać Kasi budzi mnóstwo kontrowersji, jednak trzeba przyznać, że metamorfoza, jaką przeszła była ogromna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia
fot. instagram.com/lala_laluna83/

Kasia z Królowych życia pokazała zdjęcia sprzed operacji plastycznych.

królowe życia
Fot.kadr z programu „Królowe życia”

W ostatnim czasie kobieta regularnie decydowała się na wykonywanie zabiegów.

Królowe życia
fot. instagram.com @lala_laluna83

Trzeba przyznać, że metamorfoza, jaką przeszła robi ogromne wrażenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z „M jak miłość” i „BrzydUli” pogrążona w żałobie
  2. Chciała zdobyć milionowe odszkodowanie. Wykonała porażający krok za granicą
  3. TVN rezygnuje z „BrzydUli”? Zapadła nagła decyzja stacji
  4. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Sprawa jest bardzo ważna
  5. Pogrążyli się w żałobie. Kiedy przyszli na pogrzeb, zamarli, ksiądz był przerażony
  6. Nie trzeba kupować nowego. Łatwy sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu

Źródło: telemagazyn.pl

 

Poprzedni artykułAż 94% Polaków darzy strażaków dużym zaufaniem społecznym. Ty też?
Następny artykułPrawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl