Królowe życia przyciąga przez telewizory tłumy widzów, nic więc dziwnego, że jedna z największych gwiazd programu TTV, Dagmara Kaźmierska, w mediach społecznościowych obserwowana jest przez niemal milion osób. Teraz jej fani przeżyli prawdziwe zaskoczenie. Ekscentryczna królowa właśnie pokazała drugiego syna.

Dagmara Kaźmierska cieszy się ogromną popularnością, a fani programu Królowe życia chętnie podglądają jej codzienność nie tylko na ekranach telewizorów. Gwiazda show wyjątkowo dba o kontakt z internautami, stawiając przy tym zawsze na szczerość i otwartość. Jednak o tym fakcie z jej życie nie wiedział nawet najbaczniejszy obserwator.

Królowe życia. Dagmara Kaźmierska: syn

Każdy, kto śledzi losy Dagmary Kaźmierskiej, wie, że nikt nie jest tak ważny w życiu gwiazdy TTV jak jej syn. Słynna mama nie raz podkreślała, że to Conan sprawił, że postanowiła zerwać z niechlubną przeszłością, o czym wspomniała również ostatnio na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. 

– Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być – zwierzyła się Dagmara Kaźmierska.

Jednak dopiero teraz uczestniczka programu Królowe życia naprawdę zaskoczyła wszystkich. Gwiazda show nagle pokazała zdjęcie drugiego syna. 

  1. Kim z zawodu jest żona Martyniuka? Mało kto miał pojęcie, prawda odbiera mowę wszystkim
  2. Rząd wprowadza nowe przepisy, wszystko stało się nagle. Właśnie przed chwilą padło na antenie
  3. Nowy minister edukacji podjął drastyczną decyzję. Nikt nie spodziewał się podobnych kroków

Dagmara Kaźmierska pokazała drugiego syna

Jak się okazuje, Dagmara Kaźmierska spędziła ostatni wieczór w towarzystwie dwóch młodych mężczyzn i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zamieszczoną fotografię opatrzyła wymownym, zaskakującym podpisem. 

Z moimi synciami – ogłosiła pod zdjęciem, do którego pozowała z Conanem i przystojnym, rosłym mężczyzną. Kim jest drugi syn Dagmary Kaźmierskiej?

Drugi syn Dagmary Kaźmierskiej to 25-letni przystojniak o imieniu Amadeusz. Ten, kto bacznie śledził program Królowe życia, doskonale wie, że gwiazda show bardzo dba o swoich bliskich, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że choć z Amadeuszem nie łączą ją więzy krwi, traktuje go jak własne dziecko. Młody mężczyzna to bliski przyjaciel rodziny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
Screensot queen_of_life_77, Instagram

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie, którym zadziwiła internautów. Okazało się jednak, że jej drugi syncio to bliski przyjaciel rodziny.

królowe życia
@queen_of_life_77, Instagram

Jedynym biologicznym synem gwiazdy TTV jest Conan. Uczestniczka popularnego, telewizyjnego show często publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym dzieckiem.

królowe życia
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Ulubienica widzów programu Królowe życia ostatnio wystąpiła w show Kuby Wojewódzkiego, gdzie zdradziła więcej szczegółów ze swojego barwnego życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd wprowadzi nowe świadczenie na czas pandemii. Możliwe 100 proc. dodatku do pensji i pełna wypłata podczas kwarantanny
  2. Drugi lockdown już za kilka dni? Wszystko jasne. Zdradzili plany rządu. W Polsce i u naszych sąsiadów sytuacja wymyka się spod kontroli
  3. Sylwester odwołany, już wszystko potwierdzone. W tym roku imprezy nie będzie, Polacy załamani
  4. Nagły zwrot w sprawie zakazu handlu w niedziele. Niespodziewane informacje właśnie obiegają całą Polskę
  5. Wiadomość z ostatniej chwili: będą nowe obostrzenia? Premier właśnie przekazał, kiedy zostaną ogłoszone
  6. Nagłe postanowienie TVN, wielu będzie zaskoczonych. Chodzi o sylwestra, to pierwsza decyzja w historii
  7. Najlepszy z możliwych? Gessler zdradziła swój przepis na idealne ciasto drożdżowe

źródło: Instagram

 

Poprzedni artykułPilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia z samego rana. Polacy muszą się zastosować
Następny artykułNiedługo w życie wchodzi kolejna zmiana. Ogromne zaskoczenie dla obywateli Polski
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.