Ta wiadomość zaskoczy wszystkich fanów programu Królowe życia. Co więcej, prawda na temat Jacka Wójcika wstrząsnęła nawet jego najlepszą przyjaciółką – Dagmarą Kaźmierską. Okazało się, że Jacek to jego… drugie imię!

Królowe życia to jeden z ulubionych programów widzów TTV. Największą sympatią bezsprzecznie cieszy się Dagmara Kaźmierska oraz osoby z jej najbliższego otoczenia – syn Conan, przyjaciółka Edzia i przyjaciel Jacek. Mogłoby się wydawać, że wiedzą o sobie wszystko. To jednak nie jest prawdą.

Królowe życia: Kim jest Jacek Wójcik?

Jacek Wójcik od lat jest przyjacielem Dagmary Kaźmierskiej, mieszka w Kłodzku i chociaż jego życie śledzą tysiące Polaków, nie do końca wiadomo, czym zajmuje się na co dzień. Pisał o sobie, ze jest artystą plastykiem i skończył Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W jednym z odcinków Dagmara zasugerowała jednak, że nie jest to prawdą.

Nie jest tajemnicą, że Jacek ma dwóch synów, jednego z nich chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Ich wspólne zdjęcie zobaczycie >tutaj<.

Właśnie okazało się, że Jacek skrywa dużo więcej sekretów, a jeden z nich dopiero niedawno odkryła sama Kaźmierska. Królowa życia nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy spojrzała na dowód przyjaciela.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Nagle wydało się, że Jacek… to drugie imię mężczyzny. Możecie uwierzyć, że ukrywał ten fakt latami, nawet przed jedną z najbliższych osób?

Jacek Wójcik: prawdziwe imię

Prawda na temat prawdziwego imienia mężczyzny wyszła na jaw, gdy w ręce Dagmary trafił jego dowód osobisty. Bohaterka programu na TTV dowiedziała się, że pierwsze imię jej przyjaciela to… Wiesław!

– Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś? – zapytała poruszona.

Jacek odparł, że od zawsze zwracano się do niego drugim imieniem i chciałby, aby tak zostało. 

To jednak niejedyny bohater TTV, który skrywał tajemnicę. Znacznie więcej sekretów ma Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Więcej na jej temat znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

Jacek Wójcik w rzeczywistości nie ma na imię Jacek.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

Nawet Dagmara nie znała tajemnicy przyjaciela.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

Gwiazdor TTV długo ukrywał swój sekret. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułKim jest nowy partner Dominiki Tajner? Nie jest z Polski i ma oryginalne imię
Następny artykułByła żona Krzysztofa Ibisza zareagowała na jego zaręczyny. „Była ogromnie zaskoczona”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.