Mimo że program „Królowe życia” ponownie wzbudza niemałe kontrowersje (tym razem związane były one zaś między innymi z kwestią doboru uczestników), pozostaje jednym z najpopularniejszych formatów stacji TTV. Sława ma jednak swoją cenę, o czym przekonała się Izabela Macudzińska-Borowiak, jedna z bohaterek show. Jej córka stała się bowiem ofiarą zorganizowanego hejtu.

„Królowe życia”. Córka uczestniczki ma kłopoty

Macudzińska, stylistka, a także właścicielka luksusowego butiku, opowiedziała o problemach córki w rozmowie z redakcją „Faktu”. 14-letnia Eliza ma od pewnego czasu otrzymywać wulgarne wiadomości, w których pojawiały się nawet… groźby śmierci.

– W tych czasach w sieci nikt nie jest bezkarny, więc można ustalić IP telefonu, komputera, sprawdzić kto to jest. Mamy już nawet pełny adres tych osób. Mamy zdjęcia, datę urodzenia, wszystkie dane – ujawniła jednak Izabela.

Prześladowczyniami nastolatki okazały się 12- oraz 25-latka.

– W ciągu pół godziny wiedziałam, kto grozi Elizce – przyznała „królowa życia”.

Zapowiedziała jednak podjęcie stanowczych kroków. Jak tłumaczyła bowiem, „nie wiadomo, do czego takie osoby są zdolne”. Jak dodała – oczekuje przeprosin, gdyby te jednak nie nadeszły, nie wyklucza również zawiadomienia policji.

– Nie mam zamiaru stresować się i bać o dziecko przez jakąś nieletnią hejterkę – podsumowała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl