Krzysztof Jackowski twierdzi, że miał kolejną wizję dotyczącą prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Znany jasnowidz twierdzi, że Andrzej Duda jest w ogromnym niebezpieczeństwie, dlatego ostrzegł go w jednym ze swoich nagrań opublikowanych na platformie YouTube. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co usłyszeli.

Krzysztof Jackowski na niedługo przed ogłoszeniem oficjalnych wyborów prezydenckich stwierdził, że przewidział dokładne wyniki. Wszystko wskazuje na to, że znany jasnowidz niewiele się pomylił, dlatego internauci wierzą w jego niezwykły talent. Czy Andrzej Duda ma powody do obaw? Słowa wizjonera zdradzają wszystko.  

Krzysztof Jackowski ostrzega prezydenta

Krzysztof Jackowski w swoim kolejnym nagraniu zdradził, że miał kolejna wizję dotyczącą obecnej kadencji głowy państwa. Znany jasnowidz uważa, że najbliższe miesiące, a nawet trzy/cztery lata będą bardzo niepokojącym czasem, zważając na to, co będzie się działo na świecie. 

– Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo– powiedział na swoim kanale na YouTubie jasnowidz Jackowski. 
  1. Poprawka Senatu odrzucona. Emeryci nie dostaną 500 zł na wakacje 2020, wszystko 2 dni po wyborach
  2. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego
  3. Popularna sieć sklepów alarmuje swoich klientów. Pilnie wycofano niebezpieczny produkt, należy go natychmiast zwrócić

Andrzej Duda w niebezpieczeństwie? 

Choć wizje jasnowidze nie zawsze są jasne, a jego słowa pozwalają na wiele interpretacji, wielu uważa, że Krzysztof Jackowski rzeczywiście ma w tej kwestii talent.

Czy Andrzej Duda w takim wypadku powinien martwić się o swoje bezpieczeństwo? Mamy nadzieję, że tym razem jasnowidz nie ma racji, a jego kadencja nie będzie tak burzliwa, jak to jest przewidywane. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ostrzega prezydenta Polski. 

Krzysztof Jackowski
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki, Screen z youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Znany jasnowidz twierdzi, że Andrzej Duda jest w niebezpieczeństwie. 

andrzej duda
fot. eastnews.pl/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Czy głowa państwa ma rzeczywiście się czego obawiać? Oby nie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy masowo ruszyli do Biedronki. Już jest absolutnie kultowy hit, nikt się nie spodziewał, że będzie w ofercie
  2. Skandal na zachodzie Polski. 7 osób zatrzymanych. Mieli związek z oburzającymi czynnościami
  3. Kinga Rusin też odchodzi ze śniadaniówki TVN-u? Zrozpaczeni fani nie mogą uwierzyć w jej ostatnie słowa
  4. Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz? Dziś jest nie do poznania, mężczyźni wariowali na jej punkcie
  5. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  6. Wszystko kilka dni po wyborach, nikt się nie spodziewał. Media przekazały wprawiające w osłupienie wieści o Jacku Kurskim

Źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułMajdan zadał Henrykowi jedno pytanie. Malec po chwili mu opowiedział, zaskakująca reakcja niemowlaka zamurowała wszystkich
Następny artykułZUS wypłaca pieniądze. Można zyskać 1400 złotych, wnioski wciąż spływają
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.