Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk zdają się być niezwykle zgodnym małżeństwem. Choć poznali się już po wielu własnych trudnych doświadczeniach, ich miłość kwitnie. Żona słynnego muzyka przyznała jednak, że już w czasie ich życia małżeńskiego nie wiedziała o nim jednej istotnej rzeczy. 

Chodziło w tym wypadku o sprawy zawodowe. Ewa nie wiedziała o paru niezwykle ważnych momentach z życia swojego męża. 

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk

Ich historia może zadziwić każdego. Ewa Krawczyk była dla swojego męża istnym aniołem. 

– Aż pojawiła się kobieta cud, Ewa… Wyrzuciła mi te wszystkie świństwa i powiedziała, że to ona będzie moim lekarstwem – opowiadał Krawczyk o swojej trudnej przeszłości.

Żona najpierw pomogła mu pokonać uzależnienie od narkotyków i nadużywanie leków, a potem również zachęciła go do leczenia, kiedy pojawiły się u niego problemy ortopedyczne. 


Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 Gdyby nie Ewa, która zmusza mnie do ćwiczeń, byłbym kaleką. Zawdzięczam jej wszystko. Jestem szczęściarzem, że Bóg skrzyżował kiedyś nasze drogi. Bez jej miłości już dawno by mnie nie było – mówił artysta. 

Niedawno muzyk wydał swoją ostatnią płytę, ale jak oznajmiła jego małżonka, koncertów już więcej dawał nie będzie. 

– Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też – oznajmiła. 

Teraz to ona częściej pojawia się w mediach niż artysta – przede wszystkim chce odciążyć jego zdrowie. 

Ewa Krawczyk nie wiedziała o swoim mężu jednej ważnej rzeczy

W najnowszej „Szansie na sukces” Ewa wyznała, że nie wiedziała o życiu zawodowym swojego męża jednej bardzo ważnej rzeczy. 

Jak poznałam Krzysztofa, byłam już jego żoną, to nie wiedziałam, że on śpiewa piosenkę „Przyjedź mamo na przysięgę”. Kiedyś byliśmy gdzieś na jakimś bankiecie, ktoś śpiewał i ja zaczęłam śpiewać, bo znałam tę piosenkę, ponieważ moja mama wyszła za oficera zawodowego i mieszkaliśmy na terenie jednostki. Co niedziela śpiewano tę piosenkę, w związku z tym znałam tekst – zaczęła Krawczyk. 

– Krzysztof mówi: skąd ty znasz tę piosenkę? A ja, że śpiewali sobie ją ci żołnierze na placu. On: a ty wiesz, że ja to śpiewam? A ja: nie żartuj, to taki zespół Trubadurzy to śpiewał. Przecież ja byłem w zespole Trubadurzy! – spuentowała. 

Czy są może również inne fakty z życia zawodowego jej męża, o których nie wie zbyt wiele?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [wtv.pl][Facebook/Szansa na sukces]

Poprzedni artykułAgnieszka Dygant ujawniła, dlaczego wygląda teraz trochę inaczej, niż jeszcze jakiś czas temu
Następny artykułKuba Wojewódzki pokazał nową dziewczynę? Posypały się gratulacje