Krzysztof Krawczyk od zawsze uwielbiał zaskakiwać swoich fanów, nie tylko nowościami muzycznymi, ale też ciekawostkami ze swojego życia prywatnego. Tym razem sprawa, jest naprawdę wyjątkowa – Jak każdą niespodziankę utrzymywałem ją do ostatniej chwili – napisał na Facebooku piosenkarz. Okazuje się, że przerwa od koncertów to nie tylko efekt pandemii, ale i filmu o życiu Krzysztofa Krawczyka, który już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Ta informacja bez wątpienia ucieszyła dziesiątki tysięcy Polaków. Krzysztof Krawczyk zakomunikował na swoim Facebooku, że jego ograniczona aktywność wynika nie tylko z powodu obaw przed COVID-em, o czym wspominała jego żona, ale dlatego, że powstaje film dokumentalno-muzyczny o karierze i życiu prywatnym Krzysztofa.

Krzysztof Krawczyk zdradził, że powstaje film o jego życiu

To nie żart. Artysta oficjalnie zakomunikował, że powstanie film oparty na przebiegu jego kariery muzycznej, ale i życiu prywatnym. Ta informacja, jest niesamowicie ważna dla wszystkich fanów, którzy na bieżąco, przez długie lata śledzą poczynania muzyczne tego jakże zasłużonego dla polskiej sceny muzyka.

Kochani! Ograniczyłem swoją aktywność nie tylko przez COVID, zdrowie, ale też przez udział i konsultowanie telewizyjnego filmu dokumentalno-muzycznego pt.” Krzysztof Krawczyk. CAŁE MOJE ŻYCIE„. Autorzy, wraz z moim menedżerem przerzucili całe archiwa telewizyjne pełne moich występów – napisał na Facebooku Krzysztof Krawczyk.

Najciekawszy z tego wszystkiego, jest fakt, że autorzy skupili się nie tylko na życiu artystycznym Krzysztofa, ale też wyciągnęli na światło dzienne różne chwile z życia prywatnego piosenkarza, także te nieprzyjemne.

Wybrali moje najpiękniejsze chwile w moim życiu artystycznym i osobistym, ale także trudne momenty. W filmie występuje też godna lista gości, sław polskiej sceny muzycznej. Im bliżej premiery, tym bardziej będę uchylał rąbka tajemnicy – zdradza artysta.

Kiedy premiera filmu o Krzysztofie Krawczyku?

Premiera filmu o Krzysztofie Krawczyku będzie miała miejsce 25 grudnia 2020 roku, w pierwszy dzień Świąt o godzinie 21:00 na antenie TVP 1. Artysta już dziś zaprasza wszystkich przed telewizory, by zapoznać się z przebiegiem najważniejszych chwil z jego życia.

W ostatnim czasie o artyście było bardzo głośno, głównie ze względu na pandemię koronawirusa. Małżonka Krzysztofa zdradziła, że piosenkarz nie wróci już na scenę, gdyż za bardzo obawiają się COVID-a.

Co więcej, w jednym z wywiadów autor takich hitów, jak „Mój przyjacielu”, czy „Parostatek” przyznał, że kilka razy zdarzyło mu się przyjąć ostatnie namaszczenie.

Zatem pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że artysta wróci do koncertowania, a film, na który już wkrótce ujrzy światło dziennie będzie równie wyjątkowy, jak cały przebieg kariery Krzysztofa Krawczyka.

Zobacz zdjęcia:

krzysztof krawczyk
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Krzysztof Krawczyk przekazał fanom doskonałą nowinę.

Kochani!
To obok mojej najnowszej płyty & quot; Horyzont & quot; bedzie dla was największa niespodzianka w kończącym SIĘ, niełatwym dla … </ p> Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk & nbsp; Sobota, 12 Grudnia 2020 </ blockquote> </ div>

Powstaje film o życiu i twórczości artysty.

Krzysztof Krawczyk
Fot. TRICOLORS/East News

Piosenkarz przyznał, że przyjął sakrament namaszczenia, a jego małżonka powiedziała, że nie pojawi się już na scenie, gdyż za bardzo obawiają się COVID-a.

Zobacz także w naszych serwisach:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl