Krzysztof Krawczyk przekazał porażającą wiadomość. Niestety, najbliższym pozostała już tylko modlitwa. Wstrząsająca informacja pojawiła się na profilu piosenkarza na Facebooku. Tysiące internautów składają wyrazy współczucia i żalu. To nigdy nie powinno się stać.

Krzysztof Krawczyk za pośrednictwem mediów poinformował o tragedii, na którą nikt nie miał wpływu. Gwiazdor przeżywa żałobę po samobójczej śmierci osoby z bliskiego otoczenia.

Poruszający wpis Krzysztofa Krawczyka

-Kochani! Co tam wybory, kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią. Coraz więcej odbiera sobie życia. Dokonał tego mój przyjaciel, syn mego menedżera, który od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa mą duszę i tak tego nie zostawię! Robercie już jesteś w lepszym świecie, ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę! – napisał piosenkarz pod zdjęciem zamieszczonym na Facebooku.

Robert Kosmala popełnił samobójstwo. To syn menadżera i wieloletniego przyjaciela Krzysztofa Krawczyka. Gwiazdor musi stawić czoła tragedii i okazać wsparcie dla rodziny zmarłego.

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Wszyscy powinniśmy się z nim zapoznać
  2. GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Krzysztof Krawczyk w żałobie

Piosenkarz musi zmierzyć się z wielką tragedią. Na swoje życie targnął się syn najlepszego przyjaciela gwiazdora. Niestety, mężczyzny nie można było uratować. Krzysztof Krawczyk poinformował fanów, że została tylko modlitwa i głęboki żal.

Piosenkarz kilka lat temu udzielił wywiadu dla Wideoportalu, w którym mówił, jak ważna jest dla niego rodzina i bliscy. Ogrom tragedii, która spotkał artystę, jest niewyobrażalny. Jakiś czas temu pisaliśmy o śmierci, która miała wpływ na karierę artysty. Z rodziną zmarłego łączymy się w głębokim żalu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

krzysztof krawczyk
fot. screen YouTube @
Wideoportal

Krzysztof Krawczyk podczas wywiadu zaznaczył, jak ważna jest rodzina i najbliżsi.

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Południe Polski tonie pod wodą, sytuacja nadal niebezpieczna. Są najnowsze ostrzeżenia, złe wieści dla tysięcy osób
  2. 150 zł za noc w ośrodku w Krynicy Morskiej. Warunki wołają o pomstę do nieba, skandal
  3. Dwulatek zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Żłobek nadal jest otwarty
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Wyjątkowo smutna wiadomość

Źródło: onet.pl, facebpook.com

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.