Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wojewódzki się załamał. Na jaw wyszedł jego prywatny dramat
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.05.2018 15:03

Wojewódzki się załamał. Na jaw wyszedł jego prywatny dramat

Kuba Wojewódzki
instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki od zawsze słynął z zamiłowania do młodszych kobiet. Dziennikarz spotykał się z mnóstwem pięknych pań, jednak żadna nie była w stanie na dłużej zawładnąć jego sercem. W końcu w jego życiu pojawiła się Renata Kaczoruk, z którą przez pięć lat tworzył szczęśliwy związek. Czy Renata złamała serce Wojewódzkiego? Król telewizji TVN jest załamany.

Nadszedł koniec związku Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk! Modelka była młodsza od dziennikarza o 23 lata. Jednak chyba pomimo różnicy wieku, para dobrze się dogadywała. Związek trwał pięć lat, ale młoda Kaczoruk, po udziale w programie Taniec z gwiazdami, złapała wiatr w żagle i postanowiła samotnie wypłynąć na show-biznesowe salony. Zostawiła Wojewódzkiego, który zapewnił jej sławę i postanowiła na samotne życie w świetle fleszy. Kuba jest załamany jej decyzją.

Kuba Wojewódzki został porzucony przez swoją młodą partnerkę

Jak podaje portal Pudelek, związek Kuby i Renaty, to już przeszłość. Podobno modelka chce rozpocząć samotną karierę i skupić się na własnej osobie. Renata nie doceniła najwyraźniej tego, że rozgłos w polskim show-biznesie, zapewnił jej właśnie Kuba i istnieje duże prawdopodobieństwo, że po zakończeniu związku z gwiazdorem jej kariera się nie rozwinie, a zakończy.

Kaczoruk najwyraźniej poczuła się nad wyraz pewnie i nie bierze takiej możliwości pod uwagę. W końcu na swoim koncie ma występy w takich programach jak: Azja Express, czy Taniec z gwiazdami. Może celebrytka stwierdziła, że po udziale w programach jest pierwszoligową gwiazdą?

Wiadomość o rozstaniu wyszła na jaw podczas piątkowego finału Tańca z gwiazdami. Właśnie wtedy pojawił się donos, że związek Kuby i Renaty to przeszłość.

– Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo – wyznał informator Pudelka.

Renata Kaczoruk nie chce komentować rozstania z Kubą. Może za jakiś czas sam porzucony i załamany Wojewódzki odniesie się do sytuacji. Myślicie, że Renulka może stać się czołową celebrytką?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat Kurdej-Szatan. Ciężka choroba ją wyniszcza. „Byłam w szoku”
  2. Melania Trump w szpitalu. Miała poważną operację
  3. Irena Santor w szpitalu! „Podejrzewano udar, miała problemy z mową”

Źródło: gala.pl