Lidl przygotował wyjątkową ofertę dla swoich klientów. Mięso, kawa i mnóstwo innych produktów możemy kupić w bardzo niskiej cenie. Znany dyskont wprowadza w życie nowe promocje z dniem 7 maja. To kolejny raz kiedy market dostosowuje się do swoich klientów i kusi bardzo niskimi cenami. Burgery kupimy za 2,99, co z resztą?

Lidl: mięso, kawa i inne produkty za niewielkie pieniądze. Z dniem 7 maja wchodzi zupełnie nowa promocja, która obejmie wiele potrzebnych artykułów. Sklep chce dostosować się do aktualnych potrzeb klienta. Obniżka cen została skrupulatnie przemyślana. Trudno nie zwrócić na nią uwagi.

Lidl: mięso w mega ofercie

Oferta przygotowana przez market będzie obowiązywać od 7 do 9 maja. Sklep przygotował się na sezon grillowy, dlatego dokonano obniżek mięsa, które Polacy najchętniej kupują na grilla. W ten sposób Sznycle z kurczaka w marynacie paprykowej kosztują 9,49 zł (zamiast 11,99 zł), burgery wołowe marki Rzeźnik 2,99 zł (zamiast 4,09 zł), natomiast boczek w plastrach w marynacie 5,59 zł (zamiast 7,99 zł).

Jak wiemy, do grilla najlepiej pasuje piwo. Fani tego napoju będą mogli kupić piwo Perlenbacher Pils w cenie 1,58 zł za 500 ml puszkę. Warunkiem jest zakupienie 18 sztuk tego właśnie trunku. Pozostaje tylko grillować! Pamiętajmy jednak, że grillowanie odbywa się w panującym stanie epidemicznym na ściśle określonych zasadach, o czym pisaliśmy jakiś czas temu.

 1. Sebastian Fabijański zostanie ojcem. Maffashion jest w ciąży
 2. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imię, gratulujemy
 3. Niewyjaśniona choroba atakuje dzieci od 2 do 15 roku życia. Może mieć związek z koronawirusem

Aplikacja Lidl plus i promocje dla kawoszy

Zakupy z aplikacją zmniejszają znacznie ceny niektórych produktów. I tak po zainstalowaniu aplikacji możemy kupić w promocyjnej cenie:

 • Woda magnezowo-wapniowa Muszyńskie – 0,99 zł za 1,5 l przy zakupie zgrzewki wody
 • Bułki hamburgerowe 4 szt. – 1,92 zł zamiast 2,79 zł
 • Śmietanka 30% Pilos 200 g – 1,89 zł zamiast 2,39 zł przy zakupie dwóch sztuk
 • Polędwica wieprzowa Rzeźnik 1 kg – 17,99 zł zamiast 28,99 zł
 • Lody śmietankowe Ballino 1 l – 3,99 zł zamiast 4,99 zł.

Smakosze porannej kawy będą także zadowoleni z przygotowanych dla nich promocji. Niemiecki dyskont przygotował wyjątkową ofertę dla marki Bellarom. Drugą kawę będzie można kupić za -40 %. Dotyczy to kaw rozpuszczalnych: Crema, Platinum, Gold, Green oraz Classic.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lidl
Fot. Steve Black/REX/eastnews

Wyjątkowe promocje potrwają od 7 do 9 maja lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Niesamowita pasja motorniczego, jego projekt ma szansę wygrać prestiżowy konkurs. Stworzył model warszawskiego tramwaju z klocków LEGO
 2. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
 3. Czy możemy planować wakacje 2020? Słowa Szumowskiego nie pozostawiają wątpliwości, powiedział o otwarciu granic Polski
 4. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał
 5. Minister zdrowia wyjawia. Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa?
 6. Nieprzyjemne fakty z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego ujawnione. Wolałby ukryć prawdę?

Źródło: o2.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl