Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiany bohater ”M jak miłość” został uśmiercony. ”Żegnam się z serialem na zawsze”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 09.10.2019 18:58

Uwielbiany bohater ”M jak miłość” został uśmiercony. ”Żegnam się z serialem na zawsze”

taniec z gwiazdami
onstagram.com/tanieczgwiazdami

M jak miłość: jeden z bohaterów kultowego serialu zginął w tragicznych okolicznościach. Aktor wcielający się w jego postać pożegnał się z fanami telenoweli na Instagramie, a także skomentował decyzję producentów o usunięciu jego wątku z serialu. Co powiedział?

Tomasz Ciachorowski przez ponad 4 lata grał w serialu M jak miłość. Aktor wcielał się w budzącą wiele emocji postać Artura. Grany przez niego bohater był zdecydowanie czarnym charakterem w serialu, czego mogli mieć dość widzowie. Produkcja zdecydowała usunąć wątek Ciachorowskiego, a ten skomentował ich decyzję.

M jak miłość: Artur został zamordowany

M jak miłość jest bez wątpienia ulubionym serialem Polaków, który nieprzerwanie od 19 lat gromadzi milionową widownię przed telewizorami. W serialu przewinęło się mnóstwo wątków, więc naturalne jest, że niektórzy aktorzy po pewnym czasie są odsuwani przez scenarzystów. Było tak w przypadku Artura, w którego wcielał się Tomasz Ciachorowski. We wtorek jego bohater został zamordowany. Co ciekawe odejście Ciachorowskiego nie było jego własną decyzją, a posunięciem producentów, którzy chcieli pozbyć się czarnego charakteru. Aktor w rozmowie z portalem party.pl skomentował swoje odejście.

M jak miłość

To pokrzepiające dla mnie, że to, co robiłem przez cztery lata na tyle ludzi zelektryzowało, że długo mnie nie zapomną. Wiem, że nie byłem lubiany jako Skalski, ale budziłem zainteresowanie. A dla aktora mieć taki materiał do grania to czysta przyjemność. I nawet jak miałem sceny w Grabinie to Teresa Lipowska powiedziała mi: „Jak ja bym chciała grać takie tematy jak pan”. Dla mnie to komplement — wyznał na łamach party.pl Ciachorowski.

W związku z tym, że bohater grany przez Ciachorowskiego w M jak miłość zostanie zamordowany, nie ma szans na jego powrót na plan.

Żegnam się z serialem na zawsze, ale za to z bardzo dobrymi wspomnieniami — posumował aktor.

M jak miłość

Tomasz Ciachorowski odchodzi z M jak miłość

Na swoim Instagramie Tomasz Ciachorowski zamieścił zdjęcie, jakie zrobił sobie podczas ostatniego dnia na planie serialu. Pod fotografią zebrał się na kilka słów podsumowań pracy na planie telenoweli, a także słów wdzięczności wobec dwójki aktorów, z którymi grał.

(…) Dziękuję widzom za to, że z tak dużą ekscytacją śledzili wątek Artura Skalskiego. Dziękuję Mikołajowi Roznerskiemu, a przede wszystkim Adrianie Kalskiej- stworzyliśmy razem brawurową historię! Dzięki za wszystkie zakulisowe rozmowy, za wszystkie sceny, które razem zagraliśmy. Jesteście cudownym duetem. A Iza i Marcin zasługują na szczęście…. napisał aktor.

Będziecie tęsknić za wątkiem Artura w M jak miłość?

M jak miłość

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
  6. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie