M jak Miłość: Anna Oberc kilka lat temu ostro wypowiedziała się na temat mężczyzn: Niewielu facetów jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować. Dlaczego tak uważa? Aktorka ma za sobą trudne doświadczenia. Rzadko trafiała na wartościowe osoby?

M jak Miłość: czy gwiazda serialu nie ma najlepszego zdania na temat mężczyzn przez osobiste przeżycia? Wygląda na to, że ktoś naprawdę jej podpadł. W szczerej wypowiedzi skrytykowała większość mężczyzn! Nie owijała w bawełnę. Zdradziła też, jak poradzić sobie będąc singielką.

M jak Miłość: Anna Oberc w młodym wieku wyszła za mąż

Anna Oberc sama przyznaje, że nie lubi być sama. Miała to szczęście, że w jej życiu zawsze dość szybko pojawiali się kolejni mężczyźni. Aktorka wzięła ślub w wieku 21 lat, rozwiodła się po 9 latach małżeństwa. W rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że po prostu spakowała się i wyprowadziła, nowe miejsce miało pomóc jej przetrwać najtrudniejsze chwile.

Aktorce znanej z M jak Miłość i Singielki trudno też było przyznać przed sobą, że związek, w którym tkwi, jednak nie jest udany i nie daje jej szczęścia. W najgorszych momentach wspierały ją jej przyjaciółki. Kobiety pomogły jej dość do siebie, o mężczyznach natomiast gwiazda nie ma dobrego zdania.

Anna Oberc o mężczyznach

W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle aktorka nie owijała w bawełnę. Ostro wypowiedziała się na temat współczesnych mężczyzn! Znalazła winnych?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Jest problem z facetami, nie wiem, czy to jest wina kobiet, że tak wychowują swoich synów, ale jest coś na rzeczy — mówiła Anna Oberc.

Podkreśliła jednak, że w Warszawie łatwiej jest być singielką niż w mniejszej miejscowości. Duże miasto to także większe możliwości. Wymieniła kilka miejsc, takich jak knajpy czy teatry, które mogą pozwolić uporać się z brakiem partnera. Aktorka informowała, że trzeba się dobrze bawić i starać się nie myśleć o swojej samotności. 

– Jeżeli chodzi o facetów, to naprawdę niewielu jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować — kontynuowała.

Zdaniem Anny Oberc porządni mężczyźni są zwykle zajęci. Ma rację? Nie wiemy, czy od tamtego czasu gwiazda wypełniła pustkę w swoim sercu. Mamy nadzieję, że będzie miała okazję, aby zmienić zdanie o mężczyznach na lepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY OBERC:

m jak miłośc
filmpolski.pl

Anna Oberc ostro wypowiedziała się na temat mężczyzn!

M jak miłość
filmpolski.pl

Aktorka rzadko trafia na mężczyzn godnych jej uwagi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje topless w łazience
  2. Skąd pochodzi Quebonafide? W tym samym mieście wychowała się Doda
  3. Najmodniejsze kolory włosów na tegoroczne lato. Na który się odważysz?
  4. Dziecko nie chciało puścić mamy tuż po porodzie. Ojciec uwiecznił na nagraniu wzruszający moment
  5. Pogrzeb Anny Jantar zgromadził tłumy. Aż 40 tysięcy osób przyszło pożegnać piosenkarkę

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.