Serial „M jak miłość” powrócił do naszych odbiorników po wakacyjnej przerwie. Zakulisowe dodatki ujawniają, co wydarzy się w życiu bohaterów. Jedna z ulubienic widzów zaskoczy bliskich wielką metamorfozą.

Produkcja TVP już od ponad dwudziestu lat gości w naszych domach. Można by przypuszczać, że scenarzyści wyczerpali już wszelkie pomysły na wywołanie zaskoczenia w odbiorcach. Nie wszystkie asy zostały jednak wyciągnięte z rękawa.

„M jak miłość”: Wielka metamorfoza 14-letniej Lenki

Życie z nastoletnimi dziećmi potrafi nieźle dać w kość. Na swojej skórze przekona się o tym rodzina Zduńskich w najnowszym odcinku „M jak miłość”. Zakulisowe materiały zdradzają, że 14-letnia Lenka pokaże się bliskim w zupełnie innym wydaniu.

Nastolatka będzie chciała zmienić wizerunek na doroślejszy i pokaże się rodzinie w mocnym makijażu oraz odważnej stylizacji. Część członków rodziny wręcz oniemieje na widok dziewczyny. W humorystyczny sposób sytuację skomentuje jej młodszy brat.

W coś ty się ubrała?! — zapyta chłopiec, oburzając tym siostrę.

Nowy wizerunek nastolatki z pewnością wywoła również sporo emocji wśród widzów „M jak miłość”. Na reakcję Zduńskich będziemy musieli poczekać do premierowego odcinka.

„M jak miłość” bawi i wzrusza widzów

Serial TVP pojawił się na antenie w 2000 roku i systematycznie przyciągał do odbiorników coraz to szersze grono odbiorców. Przez ponad dwie dekady mogliśmy zobaczyć całkowite metamorfozy lubianych bohaterów.

Wraz z nimi cieszyliśmy się z sukcesów i opłakiwaliśmy porażki. „M jak miłość” pozwoliło widzom poznać grono utalentowanych aktorów m.in.: Katarzynę Cichopek, Mikołaja Roznerskiego, Annę Muchę i wielu innych. Z niektórymi musieliśmy się pożegnać jak z m.in.: Małgorzatą Kożuchowską, Joanną Koroniewską czy Barbarą Kurdej-Szatan.

Mimo że odcinki „M jak miłość” możemy liczyć już w tysiącach, scenarzyści potrafią nadal wywołać w widzach prawdziwe emocje. Losy bohaterów często są skomplikowane i zasmucające, mimo wszystko z zapartym tchem oczekujemy na kolejny odcinek, wierząc, że tym razem uda im się wyjść zwycięsko z kłopotów.

Premierowe odcinki „M jak miłość” można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 w TVP2.

Zobacz zdjęcia:

M jak miłość
Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP
M jak miłość
Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP
M jak miłość
Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Śmierć Hanki Mostowiak z „M jak Miłość” mogła wyglądać zupełnie inaczej. „Miała płakać cała Polska”
  2. Hakiel zapomniał już o Cichopek. Właśnie pokazał, jak z nową ukochaną bawi się na weselu
  3. Skandaliczna wpadka TVP chwilę po śmierci Franciszka Pieczki. Na żywo doszło do fatalnej pomyłki

Źródło: Se.pl