Maciej Maleńczuk to wyjątkowo kontrowersyjna postać w polskim show-biznesie. Artysta słynie z ciętego języka i niewierności w stosunku do swoich partnerek, czego zupełnie nie ukrywa. Tym razem muzyk zakochał się i podobno w stosunku do swojej nowej partnerki… jest wierny jak pies. Serce Maleńczuka skradła piękna piosenkarka! Czy tym razem faktycznie wykaże się wiernością? Zapewne czas pokaże. 

Maciej Maleńczuk co jakiś czas wzburza swoich fanów kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz faktami dotyczącymi życia prywatnego. Tym razem zszokował podwójnie, ponieważ pokazał swoją nową partnerkę, a do tego wyznał, że zamierza ofiarować jej ze swojej strony wierność. Czy wytrwa w tym postanowieniu, skoro wcześniej miał z tym spory problem?

Maciej Maleńczuk szczęśliwie zakochany

Artysta postanowił poinformować o zmianach w życiu swoich fanów na Facebooku. Maleńczuk zamieścił w tym celu zdjęcie z seksowną brunetką, które podpisał, dość nietypowym dla jego osoby wyznaniem:

Zakochany i wierny jak pies – czytamy na social mediach muzyka.

A kim jest jego wybranka? To Aneta Adamek, która jest wokalistką zespołu Blade Loki. Zespół znajduje się w czołówce muzyki alternatywnej, a wokalne umiejętności Anety, to ponoć „nieposkromiony żywioł” – jak możemy przeczytać na fanpage’u zespołu. Najwyraźniej piosenkarka również jest bardzo zakochana w Macieju, ponieważ nie pozostała mu dłużna i także wstawiła z nim zdjęcie. Jej fani byli zachwyceni, że dziewczyna swoje uczucia ulokowała w osobie Maleńczuka:

Nareszcie masz faceta, a nie pi**ę w rurkach – napisał jeden z internautów.

Niestety niektórzy nie wierzą w szczerość uczuć Macieja i dają wyraźne sygnały, że związek może nie potrwać zbyt długo:

Nie znam miłości, która trwa dłużej niż trzy dni. – wyraził swoją opinię negatywnie nastawiony fan.

Trzeba przyznać, że wyznanie Maleńczuka jest bardzo zaskakujące, biorąc pod uwagę to, jaki tryb życia prowadził dotychczas.

Myślicie, że teraz będzie faktycznie „wierny jak pies”?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Maciej Maleńczuk
Facebook.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak on mógł? Znany jest PRAWDZIWY powód rozstania Biebera i Seleny Gomez
  2. Anna Mucha znów chwali się pięknym biustem. „Ale PIŁECZKI!”
  3. Wyjątkową urodą gwiazdy Plebanii zachwycali się wszyscy. Dzisiaj jest jeszcze lepiej

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułKatarzyna Cichopek pokazała ciążowy brzuszek
Następny artykułDoda skomentowała wygraną w Eurowizji. „Nie trzeba być niewiadomo jaką pięknością”