Magda jest jedną z tych kobiet, które doświadczyły przemocy ze strony ukochanej osoby. Dziewczyna jest kompletnie zrozpaczona i nie potrafi sobie poradzić z zaistniałą sytuacją. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia i prosi o wybaczenie. – Czy powinnam mu wybaczyć?, pyta w liście do redakcji bohaterka naszego artykułu.

Miłość bywa naprawdę ślepa, o tym chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Zakochane kobiety są w stanie naprawdę wiele wybaczyć swojemu partnerowi. Jego wady starają się tłumaczyć na wszystkie możliwe sposoby. Przecież to była jednorazowa sytuacja, tłumaczy sobie większość z nich.

Magda została dotkliwie pobita przez swojego faceta

Droga redakcjo! Długo zastanawiałam się, czy napisanie do was swojego wyznania jest dobrym pomysłem. Wiem jednak, że jeśli nie wyrzucę z siebie wszystkiego, co mnie trapi, nigdy nie będzie już normalnie.

Zacznę od tego, że Jaśka poznałam na studiach. Uczyliśmy się na jednym wydziale, w związku z czym często spotykaliśmy się na uczelni. Pewnie nie uwierzycie, ale był on jednym z najbardziej popularnych chłopaków! Kiedy do mnie napisał, byłam pewna, że to jakiś żart albo pomyłka.

Przy nim czułam się, jakbym wygrała los na loterii. Jednak moje bajowe życie skończyło się, kiedy postanowiliśmy razem zamieszkać. Czemu? Okazuje się, ze wspólne mieszkanie pozwala naprawdę dobrze poznać drugiego człowieka…

  1. Nagła i kontrowersyjna decyzja Trzaskowskiego. Dotyczy aborcji w miejskich szpitalach, nikt się nie spodziewał
  2. Minister edukacji wygadał się przed kamerami. Ogromna zmiana dla uczniów jest już przesądzona
  3. Piotr: ”Kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo”

Przemoc w związku

Po jednej imprez, na której zarówno ja, jak i Jasiek troszkę za dużo wypiliśmy w trakcie powrotu do domu, strasznie się pokłóciliśmy. Mój ukochany zobaczył, że odezwał się do mnie mój kolega z pracy, w której dorywczo pracuję. Uwierzcie mi, że nigdy nie widziałam go w takim stanie! Był agresywny i porywczy.

W momencie, kiedy próbował zabrać mi telefon, a ja mu na to nie pozwoliłam… mój ukochany uderzył mnie w twarz… Zupełnie nie wiedziałam, jak mam się zachować. Wpadłam w histerię. A on, zamiast na tym zakończyć, powtórzył to jeszcze 3 razy, zaczął wykręcać mi ręce i wyzywać mnie. Na koniec popchnął mnie na tyle mocno, że wylądowałam na chodniku. Kiedy dotarło do niego, co zrobił, próbował mi pomoc, ale wykrzykiwałam, tylko żeby mnie zostawił.

Nazajutrz przepraszał mnie, tłumaczył to alkoholem we krwi. Dostałam nawet ogromny bukiet kwiatów i ulubione czekoladki. Obawiam się jednak, że między nami już nigdy nie będzie tak, jak wcześniej. Boje się, że skoro zrobił to raz, zrobi kolejny…

Co powinnam zrobić? Błagam, pomóżcie!

Magda

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda.
fot. pexels.com/John-Mark Smith

Magda w liście postanowiła podzielić się swoją historią.

Magda.
Unsplash.com @cristian_newman

Kobieta jest zrozpaczona i nie wie, co powinna zrobić.

Magda
fot. Martin Péchy, pexels.com

Jasiek ma ogromne wyrzuty sumienia przez to, co zrobił.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?
  2. Zakaz dla Polaków od 2 listopada, dotyczy przemieszczania się. Wszystko przez covid, zaskakująca decyzja Chin
  3. TVP przekazało Polakom zatrważającą wiadomość. Niestety, było już za późno
  4. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków
  5. Z samego rana ministerstwo zdrowia opublikowało komunikat. Dotyczy każdego bez wyjątku
  6. Dotarliśmy do kobiety zrzuconej ze schodów kościoła na proteście. Jej relacja oburza, doszło do niewyobrażalnych scen
  7. Eksperci biją na alarm. Jeśli gotujesz rosół na udkach z kurczaka, popełniasz olbrzymi błąd

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.