Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Nikt nie miał pojęcia, co przeżywa słynna restauratorka. Na dodanym zdjęciu, gwiazda ubrana cała na czarno i ze smutkiem w oczach, pozuje z fotografią w rękach. Fani natychmiast zareagowali. Napisane słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Na Instagramie najsłynniejszej w Polsce restauratorki pojawił się wpis, po przeczytaniu którego łzy same cisną się do oczu. Wiele osób utożsamia się ze słowami gwiazdy. Magda Gessler postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami ważnym wyznaniem. 

Magda Gessler opublikowała poruszający wpis

Magda Gessler, jak wielu z nas, przeżywa to, co obecnie dzieje się w Polsce. Restauratorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie osobisty, poruszający wpis. Pod postem natychmiast pojawiły się reakcje wiernych obserwatorów. 

Tegoroczne święto Wszystkich Świętych wygląda zupełnie inaczej, a Polacy nie mogą odwiedzić swoich zmarłych bliskich na grobach, co przeżywa wielu z nas. Magda Gessler na opublikowanym zdjęciu, ubrana cała na czarno, trzyma starą fotografię swojej świętej pamięci mamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Restauratorka postanowiła wspomnieć rodzicielkę w wyjątkowy sposób i poruszyła inte autów wyjątkowymi słowami.

Kochani moc uczuć i wspomnień o najbliższych jest w nas… Nic innego nam nie pozostało… Ja kupiłam mamie kwiaty jej ulubionego koloru: chryzantemy złociste i światełko świec – napisała pod opublikowanym zdjęciem.

Fani natychmiast zareagowali na post uwielbianej restauratorki. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów, ale też uwadze bacznych obserwatorów nie umknęła jedna rzecz. Wielu stwierdziło, że Magda Gessler jest niesamowicie podobna do swojej mamy.

– Ma Pani oczy mamy – czytamy w jednym z komentarzy. – Miała Pani piękną Matkę. Szkoda, że zabronili nam być przy grobach naszych bliskich – dodała jedna z obserwatorek. – Jakie podobne – pisze kolejna. – Bardzo Pani podobna do mamy – stwierdziła internautka.

  1. Tragiczna wiadomość we Wszystkich Świętych. Dziś rano zmarł jeden z najwybitniejszych Polaków
  2. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  3. Zamykają granicę z Polską. Już od dziś do sąsiedzkiego kraju mogą wjechać tylko wybrane osoby

Kim była mama Magdy Gessler?

Mama Magdy Gessler była wyjątkową kobietą. Pani Olga Borkowska miała pochodzenie rosyjskie i zajmowała się gastronomią. Magda Gessler ma z mamą wiele pięknych wspomnień, jak często podkreślała, przez pracę ojca dzieciństwo spędziła w Sofii oraz na Kubie.

Jak przypomniał portal Plotek.pl, w jednym ze swoich wspomnień, Magda Gessler opowiedziała, jak jej mama namawiała ją do zrzucenia wagi. Zachętą miało być płacenie córce za każdy zrzucony kilogram.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

magda gessler
Fot. magdagessler_official, Instagram

Magda Gessler opublikowała poruszający wpis. Restauratorka postanowiła uczcić pamięć o zmarłej mamie na swój własny sposób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. „Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię”
  2. Są ofiary śmiertelne. Nikt się nie spodziewał porażającego scenariusza. Zagraniczne wiadomości
  3. Kary za wejście na cmentarz są ogromne. W jedną chwilę można sprowadzić na siebie potężne nieszczęście
  4. Minister zdrowia zapowiedział przełomowe zmiany. Wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  5. Ogłoszono decyzję, od czwartku do grudnia całkowity lockdown. Nie mogło być inaczej, w europejskim kraju jest zbyt wiele zachorowań
  6. Uwielbiana dziennikarka Polsatu wygrała z rakiem. Teraz usłyszała fatalną diagnozę, ma COVID-19
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu

źródło: Instagram, Plotek.pl

 

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.