Magda Gessler: rodzina gwiazdy nie należy do tych, które wolą tkwić w cieniu sławnego członka rodziny. Wręcz przeciwnie! Jej córka Lara wyrasta na prawdziwą gwiazdę, a syn Tadeusz powoli stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jednak niewiele osób wie, kim jest młodszy brat restauratorki. Chociaż zajmuje się zupełnie czymś innym niż jego znana siostra, nie narzeka na brak rozpoznawalności. Poznajcie sekrety rodziny Gesslerów!

Niektórzy celebryci wolą chronić swoją prywatność i unikają pokazywania się z bliskimi publicznie, nie mówiąc już o publikowaniu ich zdjęć, ale nie Magda Gessler: rodzina gwiazdy Kuchennych rewolucji nie boi się stać w blasku reflektorów i otwarcie pozuje na Instagramie z restauratorką. Jednak wśród jej bliskich jest ktoś, kto korzysta ze swojej popularności zupełnie w innym celu. Zamiast robić karierę, walczy o innych ludzi poprzez akcje społeczne i działalność polityczną. Już wiecie, o kogo chodzi? Na pewno o nim słyszeliście!

Magda Gessler: rodzina gwiazdy nie jest anonimowa. Mąż to znany chirurg, dzieci robią karierę w mediach, a czym zajmuje się jej młodszy brat?

Maga Gessler, której panieńskie nazwisko to Ikonowicz, jest starszą siostrą słynnego polityka i działacza społecznego Piotra Ikonowicza. Mężczyzna rozpoczął swoją działalność jeszcze w okresie PRL: od 1980 roku należał do Solidarności, a z powodu swojej działalności odsiadywał karę więzienia. 

Po przemianach w 1989 roku Ikonowicz zaczął karierę polityczną. Długo szukał dla siebie drogi, chociaż od początku bardziej utożsamiał się z lewicą. W 2000 roku startował nawet w wyborach na prezydenta Polski! Ostatecznie założył własną partię – Ruch Sprawiedliwości Społecznej. 

W zeszłym roku o Piotrze Ikonowiczu ponownie zrobiło się głośno, kiedy kandydował na prezydenta Warszawy. Jest także szanowany jako skuteczny działacz społeczny, który staje w obronie najuboższych i wykluczonych.

Czy Magda Gessler podziela przekonania brata? 

Magda Gessler i Piotr Ikonowicz to dzieci Mirosława Ikonowicza słynnego polskiego reportera Polskiej Agencji Prasowej i Olgi Borkowskiej. Z powodu nietypowego zajęcia swojego ojca od najmłodszych lat często wyjeżdżali za granicę. 

65-letnia restauratorka nie wspomina zbyt często o swoim młodszym bracie. Zapytany o Magdę Piotr udzielił wypowiedzi portalowi se.pl:

– (…) Moja siostra, którą kocham, jest z kolei bardzo silną, ekspresyjną indywidualnością. To jest u niej naturalne. Oczywiście ma przy tym również sporo wad. Fakt, że „wypełnia” sobą przestrzeń wzbudza wiele skrajnych emocji. Jest wielbiona lub znienawidzona. Stała się idealnym produktem medialnym i własnością wielkiej korporacji, którą jest TVN.

Wygląda na to, że chociaż Piotr i Magda nie we wszystkim się zgadzają, są raczej zgodnym i kochającym się rodzeństwem. Czy słyszeliście wcześniej o bracie Magdy Gessler? To naprawdę nietypowa rodzina!

Zobacz zdjęcia Magdy Gessler i jej rodziny:

magda gessler rodzina
fot. instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler: rodzina gwiazdy jest naprawdę niezwykła! Jej wszyscy bliscy są znanymi osobistościami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKto ile zarabia na Instagramie? Wiemy, kto dostaje nawet MILION za post
Następny artykułNowy serial Netflixa Ty/You porywa! Pochłoniecie go w jedną noc
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.