Małgorzata Kożuchowska to gwiazda, która zdecydowanie nie stroni od publikacji zdjęć w mediach społecznościowych. Często dodaje również fotografie wyciągnięte z archiwum. Tym razem aktorka pokazała się w wydaniu, o które nikt by jej nie podejrzewał. Jak się okazało, fotografia została zrobiona 16 lat temu dla magazynu Elle. Jest naprawdę drapieżnie.

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Aktorka dodała kokieteryjne zdjęcie z opisem wyrażającym więcej niż tysiąc słów. Fani w komentarzach są jednocześnie zdumieni i zachwyceni!

Półnaga Małgorzata Kożuchowska zaskakuje zdjęciem

Małgorzata Kożuchowska opublikowała w weekend zdjęcie, które okazało się hitem wśród jej obserwatorów. Widnieje na nim w odważnej stylizacji, odsłaniającej mocno wyrzeźbiony brzuch. Pod fotografią widnieje zabawny podpis: 

– Ja, gotowa na imprezę, której nie ma – co zdecydowanie pokazuje, jaki dystans ma aktorka do siebie oraz obecnej sytuacji w Polsce, która jest wywołana koronawirusem

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazuje, że fotografia, która została zrobiona przez Marcina Tyszkę, jest sprzed 16 lat, co zauważyła jedna z fanek aktorki:

– Jak zobaczyłam Panią na okładce Elle, to koniecznie musiałam mieć to futerko na swój ślub. Dostępne było jedynie w Mango w Szczecinie, kolega z pracy akurat był w mieście i mi kupił. Gazetę mam do dziś, futerko zresztą tez 🙂 na niejednej studniówce było, ślubie i nadal na topie – podkreśliła obserwatorka. 

  1. Fatalna pomyłka w sklepie. W dozowniku na żel antybakteryjny znalazła się zupełnie inna substancja, klienci walczą o zdrowie
  2. Zaniepokojona mama zrobiła zdjęcie niemowlęciu. Dwie godziny później doszło do największej tragedii
  3. Żeby nie narażać rodziny pan Karol zamieszkał w domku na działce. Wtedy zaatakowali nieznani sprawcy

Aktorka wywołała falę komenatrzy

Małgorzata Kożuchowska swoją publikacją wywołała falę komentarzy. Gwiazdy i fani zaczęli chwalić aktorkę za piękną figurę oraz odwagę. Wśród komentujących znalazła się między innymi Magda Gessler, Ada Fijał czy Joanna Koroniewska.  

Aktorka niedawno poinformowała o zakończeniu pracy na planie bardzo znanego i uwielbianego serialu. Czy gwiazda próbuje zwrócić na siebie uwagę potencjalnych pracodawców? Jeżeli tak – robi to świetnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów.

Małgorzata Kożuchowska
Fot.instargam.com/malgorztakozuchowska

Fotografia wzbudziła wiele emocji. 

małgorzata kozuchowska
Fot. youtube.com/
ELLE Polska

Gwiazda zachwyciła fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prezydent Warszawy zaskoczył wszystkich najnowszym oświadczeniem. Padły ostre słowa
  2. Dramatyczne wiadomości z południa Polski. Trwają dwie akcje ratunkowe na raz
  3. Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała
  4. Fryzjer mimo zakazu nielegalnie strzygł klientów. Szybko pożałowali
  5. Najnowsze badania mówią jasno. Zaskakująco niewielki procent Polaków boi się koronawirusa
  6. Niewiarygodny skandal. Radny chce „utylizować bezdomne zwierzęta”

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.