Małgorzata Kożuchowska kiedyś była równie piękna, co teraz! Chociaż zawsze była ikoną dobrego stylu i smaku, to przed laty preferowała inne rozwiązania stylizacyjne.  Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę! Jak się zmieniała?

Niektóre gwiazdy mimo upływu lat wciąż wyglądają zachwycająco. Należy do nich aktorka znana z serialu Rodzinka.plMałgorzata Kożuchowska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Nie przypomina już skromnej i nieśmiałej aktorki, którą przypominała przed laty. Jak aktorka zmieniała się na przestrzeni lat? 

Jak wyglądała Małgorzata Kożuchowska kiedyś?

Dla niektórych gwiazd czas się zatrzymał. Do ich grona bez wątpienia zalicza się popularna aktorka, Małgorzata Kożuchowska. Styl gwiazdy na przestrzeni lat znacznie ewoluował, zmieniła się także jej fryzura, w tym strzyżenie i kolor włosów. 

Kożuchowska zadebiutowała w wieku i od tamtej pory nieustannie możemy podziwiać ją zarówno w produkcjach telewizyjnych, jak i na scenie teatralnej. 

Spektakularna metamorfoza

Kilka lat temu Małgorzata zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. Zrezygnowała z długich blond pasm na rzecz ostrego i odważnego cięcia. Krótka fryzura odjęła aktorce lat, a fani nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem. Mogłoby się wydawać, że przy krótkiej fryzurze nie trzeba poświęcać dużo czasu na jej wymodelowanie, jednak w tym wypadku najważniejsze jest odpowiednie cięcie. Małgorzata Kożuchowska skorzystała z pomocy profesjonalistów i w efekcie może cieszyć się piękną, kobiecą fryzurą, która dodała jej niewymuszonego uroku. 

Przed laty gwiazda eksperymentowała z kolorem włosów. Chociaż jest naturalną blondynką, to w kultowym filmie Killer mogliśmy podziwiać ją w ognistej czerwieni. Jak się okazuje, w odcieniu zbliżonym do naturalnego aktorka prezentuje się najkorzystniej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska kiedyś
instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Gwiazda często publikuje zdjęcia ze swojego życia na Instagramie. Śledzicie jej konto? 🙂

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJustyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są parą od 18 lat. Niedawno przeszli poważny kryzys
Następny artykułAgnieszka Chylińska utrzymywała swój ślub w tajemnicy przez kilka lat. Jak wyglądał?