Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła wymarzone, sobotnie popołudnie z ukochanym wnukiem. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i nawet pełna energii babcia nie zawsze za nim nadąża. Na Instagramie pojawiła się urocza relacja.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dla gwiazdy „Klanu” rodzina jest wszystkim. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dla swoich najbliższych praktycznie wszystko. Ostatnie miesiące jej nie oszczędzały, a mimo to jak lwica walczyła w obronie swojego sprawiającego kłopoty syna — Antka. Zwłaszcza, gdy sytuacja pomiędzy nim a Joanną Opozdą się zaostrzyła.

Niestety, kontakt z najmłodszym wnukiem jest mocno utrudniony. Na szczęście gwiazda znajduje oparcie i spokój u swoich dzieci, a Józio Królikowski, syn Jana i Joanny, jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Gwiazda właśnie spędziła z nim wymarzone popołudnie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła sobotę z wnukiem. Józio rośnie jak na drożdżach

Joanna Jarmołowicz i drugi w kolejności starszeństwa syn Pawła i Małgorzaty, Jan we wrześniu 2019 roku powitali na świecie maleńkiego Józefa. Zmarły w 2020 roku gwiazdor „Rancza” zdołał jeszcze przywitać się ze swoim pierwszym wnukiem, a teraz zauroczona babcia chętnie opowiada chłopcu o dziadku.

Dopiero co zachwycaliśmy się zdjęciem półrocznego malucha i jego taty, które na początku 2020 roku zamieszczała dumna mama. Aż trudno uwierzyć, że za kilka dni Józio skończy 3 latka!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przelewa na małego ogrom miłości i stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Pokazuje mu świat i z pewnością zaszczepia w nim swój nieśmiertelny optymizm i zachwyt nad przyrodą. Sama niedawno spędzała urlop nad Bałtykiem i dzieliła się z fanami niepowtarzalnym widokiem z zamglonej plaży.

Teraz znów pochwaliła się na Instagramie sielskimi obrazkami — tym razem pochodziły one z boiska, na którym zjawiła się wraz z ukochanym wnukiem. Wydaje się, że Józio dopiero co nauczył się chodzić, a teraz 57-letnia aktorka ledwo mogła za nim nadążyć.

– Józek dał mi dziś wycisk – przyznała.

Chłopiec szalał za piłką, rzucał, a swoim łobuzerskim uśmiechem mógł rozmiękczyć niejedno serce. Babcine podbił już 3 lata temu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostro odpowiedziała fance Joanny Opozdy. Padły mocne słowa
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl