Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie ma przed swoimi fanami nic do ukrycia. Gwiazda nie raz udowodniła, że ma nie tylko wyjątkowe poczucie humoru, ale też i ogromny dystans. Teraz perfekcyjna pani domu postanowiła pokazać swoje ciało po ciąży. Choć świeżo upieczona mama prezentuje się pięknie, wyznała, co nie daje jej spokoju. Jedna rzecz wciąż jest za duża. Niewiarygodne, o czym mowa.

10 czerwca Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zastali rodzicami maleńkiego Henia, jednak gwiazda nie miała zamiaru odpoczywać po porodzie. Mama szybko postanowiła wrócić na plan i zacząć pracę nad swoją sylwetką. Jak efekty? Małgorzata Rozenek zdradziła wszystko, również to, czego już ma dość.

Małgorzata Rozenek pokazała ciało po ciąży

Mały Henio niebawem skończy dwa miesiące, a Małgorzata Rozenek co chwila zasypuje swoim fanów zdjęciami swojej pociechy. Nic dziwnego, chłopczyk jest niezwykle uroczy. Teraz jednak gwiazda postanowiła poruszyć zupełnie inny temat dotyczący formy po ciąży. Małgorzata Rozenek pokazała swoje ciało. 

Małgorzata Rozenek dba o formę, nie tylko ćwicząc pod okiem personalnego trenera. Gwiazda nie ukrywa, że niekiedy szczęściu trzeba pomóc i otwarcie opowiada o korzystaniu z zabiegów, które redukują tkankę tłuszczową. I choć słynna mama odzyskuje swoją dawną sylwetkę w świetnym tempie, wciąż nie może uporać się z jedną rzeczą, która nie daje jej spokoju. Od razu rzuca się w oczy.

  1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Jego słowa naprawdę budzą grozę
  2. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Małgorzata Rozenek narzeka na swoje ciało

Kiedy termin porodu zbliżał się wielkimi krokami, Małgorzata Rozenek w programach telewizyjnych zdradziła, że dodatkowe kilogramy w trakcie ciąży są jej ogromną zmorą. Teraz jednak przeszkadza jej zupełnie coś innego. Jak się okazuje, gwiazda ma dość swojego pokaźnego… biustu

Jak on mnie już denerwuje! Czekam z utęsknieniem, aż się unormuje, bo teraz co trzy głowy to nie jedna – napisała w odpowiedzi na komentarz swojego obserwatora, który zachwycał się jej biustem. 

Jak widać, to co dla jednych jest atutem, dla innych może być prawdziwą zmorą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała ciało po ciąży. Gwiazda nie wszystko w sobie akceptuje.

Małgorzata Rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Jak się okazuje, zmorą Małgorzaty Rozenek jest jej pokaźny biust.

Małgorzata Rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Gwiazda stara się wrócić do formy sprzed ciąży dzięki ćwiczeniom z personalnym trenerem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Kolejne fakty o rozstaniu Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Rafał wszystko wygadał
  3. Dramat Elżbiety Zapendowskiej, jest coraz gorzej. „Nie można mi pomóc”
  4. Halina Mlynkova przeżywa cichy dramat. Jej małżeństwo całkowicie się rozpadło?
  5. Stanisławę Ryster nazywali „zupakiem”, wszystko z jednego powodu. Ciężko uwierzyć, jak dzisiaj żyje

źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.