Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku robi „awantury” w sklepie. Zawsze z tego samego powodu
Marta Kulik
Marta Kulik 16.11.2019 19:50

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku robi „awantury” w sklepie. Zawsze z tego samego powodu

Małgorzata Rozenek
fot. screen youtube.com@Magazyn Gala

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku, w tym samym okresie, robi „awantury” w sklepach. Powód jest zawsze taki sam, ale gwiazda nie przejmuje się opinią innych, bo robi to w słusznej sprawie. Nie wyobraża sobie, że mogłaby postępować inaczej.

W okresie przedświątecznym Małgorzata Rozenek-Majdan jak wszyscy Polacy spędza mnóstwo czasu na zakupach. Niestety, w hipermarketach od lat dzieje się coś, co wywołuje w gwieździe wściekłość. Ze względu na swoją wrażliwość zawsze musi zareagować.

Małgorzata Rozenek-Majdan „awanturuje” się w sklepach

Prezenterka nie może przejść obojętnie obok karpi cierpiących w beczkach i reklamówkach. Niestety, choć potępia takie traktowanie żywych stworzeń i nigdy ich nie kupuje, jej dzieci nie uniknęły przykrego widoku.

-Szłam z moim wtedy 3-letnim synem, przechodziłam obok stanowiska z karpiami, gdzie w nieludzkich warunkach, w plastikowych beczkach, w śluzie, w krwi walczą o ostatni oddech. Pani sprzedawczyni na oczach mojego dziecka drewnianą pałką zaczęła zabijać wierzgającego karpia – mówiła dla Newseria Lifestyle.

Małgorzata Rozenek-majdan

W rodzinnym domu gwiazdy TVN żywy karp pojawił się tylko raz, kiedy była dzieckiem. Bardzo przywiązała się do ryby pływającej w wannie i nie wyobrażała sobie jej śmierci. Jej tata nie był w stanie zabić stworzenia i całą rodziną wypuścili je do rzeki, co dziś uważa za cenną lekcję.

Małgorzata Rozenek-Majdan: dieta

Małgorzata Rozenek-Majdan tak jak jej mąż i dzieci od dwóch lat nie je mięsa, ogranicza też nabiał. Stara się odżywiać racjonalnie, choć od czasu do czasu pozwala sobie na małe przyjemności, to na co dzień unika słodyczy i pustych kalorii, dzięki czemu doskonale się czuje i ma świetną sylwetkę.

Gwiazda od dawna stanowczo sprzeciwia się okrucieństwu wobec zwierząt i podkreśla, że wiele lat temu żywy karp gwarantował świeżość, ale w dzisiejszych czasach, kiedy możliwości przewożenia ich są zupełnie inne, nie ma potrzeby zabijania ich w sklepach czy domach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek-MAJDAN

Synowie Małgorzaty Roznek-Majdan są na diecie wegetariańskiej.

małgorzata rozenek-majdan

Gwiazda walczy o prawa zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Młodsza córka Ewy Bem chce pomóc mamie. Pragnie jej powrotu na scenę
  3. Poruszające słowa Anny Przybylskiej: ”Patrz, mnie nie będzie, a życie będzie toczyć się dalej”
  4. Małgorzata Kożuchowska straciła bliską jej osobę. Otworzyła się i zdradziła bolesne szczegóły
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg